Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi ugrik azonnal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ugrik azonnal egy nő kedvéért, minden körülmények között, ha csak barátként szereti?

Figyelt kérdés
Régen valakinek mondta, hogy bejöttem neki, akkoriban nagyon sokat kereste a társaságom, flörtölt. Nekem más férfival alakult kapcsolatom. Ez abbamaradt, hogy naponta keres, de ha bármit, tényleg bármit kérek tőle, azonnal ugrik nekem. Olyan szinten, hogy otthagyja a munkamegbeszélését, veszélyes dolgot is tett már értem. Én régebbi időszakban segítettem neki sokat, főleg infókkal, mikor a városba jött, de ő aránytalanul sokat és aktivan tesz értem, ajánlkozik folyton segiteni. Baráti alapon is tesztek ilyet, férfiak? Vagy lehet, hogy valahol mélyen még érez irántam? Vagy hülye vagyok, ne kombináljak?

2023. júl. 11. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy tesz :D Egy barátnak húznak határokat az emberek
2023. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nökert bármit tesznek ha szex lehet kilátásban
2023. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is van pár ilyen barátom, nem látok bennük /egymásban potenciális Qr*ó partnert.. szimplán segítjük és tudunk egymásra számítani, és ezt a barátságot egyenlően nagyra értékeljük, ezért bánunk így a egymással.
2023. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értemde te nem vagy férfi. Férfiak válaszát várnám.
2023. júl. 11. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"csak" barátként. XD

Oké.. :D Látom nem tudod mit jelent ez a szó.

2023. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, utolsó? Hogy lebecsülöm a barátságot? Nem.
2023. júl. 11. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen munkamegbeszélés az,amit csak úgy ott lehet hagyni? Gondolom, nem irodai meetingekre jár... 😂

Mit jelent a veszélyes dolog?

Remélem,nem valami öreg gengszter,mert azok főleg kapálóznak a friss,fiatal pipihusi után,ameddig izgalmas.

Nyilván utána már nem...

2023. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De, irodai meetinget hagy ott. A veszélyes nem fizikai veszély, nevezzük inkább kockázatnak. Fiatalabb nálam a srác 2-3 évvel.
2023. júl. 12. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!