Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemagyarázom vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemagyarázom vagy tényleg lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Az ősszel összejöttem egy sráccal.Nem voltam szerelmes, de szimpatikus volt, így adtam a dolognak egy esélyt.

Sajnos elég hamar kiderül, hogy nem illünk össze és nagyon más elvárásaink vannak, és egyre terhesebbnek éreztem, ha kereste a társaságomat.

Ezzel párhuzamosan mindenféle egészségügyi gondjaim is támadtak.

Fogfájás, bőr-és körömproblémák, hajhullás, állandó gyomorgörcs.

Végül úgy döntöttünk, külön utakon folytatjuk. Ennek most lesz egy hónapja, azóta viszont szinte minden egészségügyi kálváriám megszűnt.


Lehet összefüggés vagy csak én gondolom túl?


2023. júl. 11. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem gondolod túl, mások a munkahelyi stressz miatt szenvednek betegségekben, ez már régi dolog. A háziorvos régen nem gyógyszert írt, hanem azt mondta változtasson a körülményeken, akkor elmúlik a probléma.
2023. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, ha elég stresszesnek élted meg ezt az egészet.

Nekem csomó visszatérő egészségügyi problémám van (még krónikus betegség is), aminek csak akkor jönnek elő a tünetei, ha stresszes, szorongó időszakot élek át - és ez inkább a mélyebb lelki válságokra, magánéleti problémákra igaz, bár a kisebb problémák már egy vizsgaidőszaktól is elő tudnak jönni.

Egyébként pszichológiát tanulok, sokat tanultam a stressz hatásairól, és a bőr- és gyomorproblémák tipikusan azok közé tartoznak, amiket nagyon elő tud hozni. Szóval ezt csomó kutatás is alátámasztja, nem csak mi érezzük így.

2023. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos én is tapasztaltam. Akkora nyomást tett rám bizonyos dolgokkal, hogy egészségügyileg jött ki rajtam. Miután szüneteltetve lett a dolog javult, mikor újra visszajött az életembe akkor kiújultak a problémáim.
2023. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
100% hogy amiatt volt. Nekem pajzsmirigy túlmöködést okozott a stessz. Amint megszünt a stressz meggyógyultam.
2023. júl. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Ezért is lenne tanácsos először mondjuk megismerni a másikat, utána megpróbálni közeledni egymáshoz, és ha a vonzalom, meg az érzelmek megvannak, akkor összejönni. Nem csak úgy random összejönni valakivel, aztán várni, hogy fellángoljon a szerelem, végül meg esetleg megismerni őt.

Ezzel a másikat is átvered egyébként.

2023. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek is jelzik, hogy nem mellette van a helyed.
2023. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!