Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van összefüggés a kinézet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés a kinézet és a szexkapcsolatra való hajlandóság közt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha egy kevésbé jól kinéző ember kiszemel magának egy vonzóbbat, az nem hajlandó vele hagyományos párkapcsolatot kezdeni, viszont talonba tartja és néha azért kefélni van kedve. A nem túl vonzó ember pedig lehet a saját szintjén találna olyant, aki komoly kapcsolatot is bevállalna vele, de mégis a magasabb kaliberűhöz vonzódik és inkább elfogadja ezt a helyzetet, minthogy lejjebb adja az igényeit. Ez gyakori eset vagy nem ettől függ és mindenkinek lehet olyan pillanat az életében mikor csak lazább kapcsolatra vágyik?

2022. márc. 18. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A csúnyábbak nehezebben találnak partnert, így kevesebb szex jut nekik. (ugye igény az vóna rá, csak nincs. Így vagy az igényekből veszel vissza, vagy magadban mérgelődsz)


Wow, micsoda felfedezés! Nobel-díjat érdemel. Szerintem egy disszertációt lehetne belőle írni.

2022. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
gulyás gergely leves
2022. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt idő amikor én is így jártam (mentségemre szolgáljon, hogy én szerelmes voltam). Ma már nem megyek bele ilyen helyzetekbe. Tudom, hogy nem nézek ki jól, ezért inkább egyedül vagyok. Nem szeretnék talonban tartott lenni.

A kinézet pedig nem függ attól, hogy ki hajlandó a szexkapcsolatra, és ki nem. Ez személyiségfüggő.

2022. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%

#2:


Na. :(


Szerintem rosszabb külsejű emberek sportja ez, akik egy egyéjszakáshoz és egy rendes kapcsolathoz is kevesek. Utóbbihoz emberileg is.

2022. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonlo helyzetben. Anno nagyon tulsulyos voltam (no) es volt egy ferfi akit a barataimon keresztul ismertem meg. Visszatekintve o sem volt egy nagy szám, de anno aszt hittem. Csak szex extrakkal kapcsolatunk volt de a vegen belem szeretett. Amugy mindig alkoholizalt a pasi es ebbe tonkre is ment. En elkzdtem fogyni es edzeni, o ezt nem turte mert tul jol kezdtem kinezni...

Szakitottam vele az bantalmazasok es az alkoholizacio miatt. Ez egy masfel eves kapcsolat volt.


Utana egy uj parom lett aki pedig tul jonak tunt hozzám kepest. Jol kinezo ertelmes tanult, ket mester diplomas ferfi. Onbizalmam null lett mert ugyan miert is kellenek neki...


Azota o a férjem es neki is van hibaja. Sokan azt hiszik hogy ha mas tobb kaliberrel jobb es jobban akar akkor az illeto majd kihasznalja. Mindenkinek van valami problemaja es nehezsege, es a masik fel nem feltetlenul nezi le ezt az illetot.

2022. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki jól néz ki, könnyebben szerez szexkapcsolatot/alkalmi partnert, hiszen ott jobban számít a külső, mint a személyiség. Ugyanakkor a külsőtől nem függ ki milyen kapcsolatot keres, max az, hogy mit talál.
2022. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4# A rosszabb külsejű emberek kevesek emberileg is?


Gondold ezt át még egyszer...

2022. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!