Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell arra reagálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell arra reagálni, amikor a másikat hibáztatják önmaguk helyett?

Figyelt kérdés

"Nem akartam tiszteletlen lenni de te kihoztad belőlem"

Szóval ő a bunkó es rámkeni az ő viselkedését.

a passziv agressziv embereknél milyen a jo kommunikáció?hogy igenis magába nézzen?


2023. júl. 12. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nem illünk egymáshoz. Viszlát!


Ez ilyen tipikus nárcisztikus viselkedés. Nincs rá megoldás, ott kell hagyni.

Mielőtt azt kezdi el magyarázni, hogy ő egyébként nem ütött még meg nőt, de te kihoztad belőle.

2023. júl. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Meg olyanok hogy ha beszol bocsánatot kér,de attól még beszólt. Sokra megyek a bocsánattal is. Es megint engem hoz ki hibásnak aki nem veszi a bocsánatkérést.

Mindig engem hoz ki a sz.rnak.

(Csak kínomban ismerkedek vele mert nincs jobb, vagy a semminél jobb. Legalább van kinek irnom alapon. A többi nála is lentebb van csak másban)

2023. júl. 12. 06:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem passzív agresszív, hanem felelősség hárító.

Akinek gondja van a felelősség vállalással felnőttként, attól menekülj!

2023. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

#2

Ez mennyire szánalmas... Belehalsz, ha öt percig szingli leszel? Ne mondd, hogy jobb ha sérteget meg leolt valaki, mint ha egyedül vagy. Innentől meg is érdemled ezt a bunkót, meg azt is, amit kapsz tőle.

2023. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem.5 perce vagyok szingli hanem honapok ota. Es nem halok bele vele sem járok csak ismerkedem es irtam csak kinomban mert jobb mint a semmi.

De az se tetszik hogy szolizik meg ilyenek.

Ferfikent nem kéne meg emberként sem,de arra meg jo hogy van kivek irkalni vagy elmászkálni valahova, unalom ellen jó,amig nincs vki. De a sok barombol nem tudom mikor lesz egyáltalán vkim

2023. júl. 12. 06:55
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Együtt se vagytok??

Akkor mi a kérdés?

Lapát!!!

Nincs jobb? Dehogynem. Egyedül sokkal jobb, mint ilyen selejt szarokkal.

Ha már most ekkora tahó, szerinted mi lenne kapcsolatban?

Jézusom, ne legyél már ennyire kapcsolatfüggő!

2023. júl. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyedul vagyok te értetlen. Nem aláfeküdni keszülök egy ilyennek!

Csak jobb mint a semmi es unalmamban kommunikalni elmászkálni valakivel!

2023. júl. 12. 06:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért van, hogy legyen kit megcsalni. Utána meg megint megy a sírás, hogy nincs aki leszedje rólad az agresszív exedet.

Nem vagy te már túl öreg ezekhez a tinidrámákhoz?

2023. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te vagy az értetlen és a hülye is egyben.

Ha úgysem akarsz vele lenni, csak unatkozol, akkor ne sírj itt, hogy egy fasz és mit csinálj, hanem ha ennyire hülye vagy, hogy “unalomból” ezzel mérgezed magad, akkor tűrjed!

2023. júl. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
79%

5: "vagy a semminél jobb"


Ősszel leszek idestova 5 éve szingli. Inkább leszek egyedül, de nem megyek bele toxikus/nárci szagú kapcsolatba. A hideg kiráz kategória. :)

2023. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!