Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értékelnek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékelnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bárkivel jövök össze, mindig azt veszem észre, hogy értem úgy annyira senki sem szerelmes belém, és könnyen ott hagynak, és könnyen túl is lépnek rajtam. Míg sok nőért a párjuk bolondul, és hamar el is jegyzik, és el is veszik őket. Értem még senki se volt ennyire oda, és szerintem nem is érek semmit.
2023. júl. 13. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hibás az elképzelésed. Nem annyit érsz amennyit eddig mások gondoltak rólad. az értékeid nem ez adja.
2023. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg annyi, hogy elegendő azt az egyet megtalálnod, aki majd bolondul érted. Ez amúgy rohadtul nem egyszerű, de ez van, majd egyszer csak jön.
2023. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
26%

Lehet én hallgatok sok Horváth Oszkár meg Puzsér anyagokat, de mindennemű bántás nélkül az valahol nem nettó ego amikor "megköveteled", hogy rajongjanak érted? :)


Édesburgonya nagyon jól írja sztem, plusz annyit fűznék hozzá, hogy nem biztos, hogy csak a rajongás tudja visszaadni azt a "hubakker" érzést.

Tudod, van amikor csak szimplán egymásra néztek és a szemetekben látszik, hogy egymásnak lettetek teremtve. Csak egy nézés, de abban mennyi minden benne lehet! :)

Vagy mittomén. :)

2023. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés, én is így tapasztaltam.
2023. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg te sem szereted, tiszteled magad eléggé és ezt közvetíted a másik felé. Mutatja az is, hogy elmegy a dolog addig, hogy téged hagynak el.
2023. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó közhely, de egyszerűen olyanokkal jössz össze, akik nem tisztelnek és értékelnek. Ennek persze lehet köze ahhoz, hogy te sem értékeled magad sokra.

Na, meg azért azt is jegyezzük meg, hogy mások élete sem olyan csodaszép, mint ahogy azt tálalják.

2023. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
És engem miért nem értékelnek a nők?
2023. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
nem vagy elhízva?
2023. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Mutasd magad beszelgessunk es feltarom a rejtelyt ami övez.
2023. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Szexben milyen vagy?
2023. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!