Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jó ötlet lenne egy évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne egy évig naplót vezetni a kapcsolatunkról, érzéseimről aztán neki ajándékozni a barátomnak? Értékelnek a férfiak ilyet?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 00:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nőként mondom, hogy szerintem ez pocsék ötlet. Nagyon ritka az olyan férfi, akit ez komolyan érdekel és nem csak az illendőség kedvéért vág hozzá jó pofát.
2021. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
A Kérdező igazi hugrabugos, le sem tagadhatná.
2021. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez nagyon szép dolog, de ha szerelmes lennék valaha is, én készítenék ilyet... Hasonlót már készítettem magamnak, pedig akkor nem is voltam szerelmes (vagy legalábbis úgy tudom, hogy nem). De az ilyesmi nagyon aranyos dolog, főleg ha hosszabb lesz a kapcsolat, mondjuk 10 év után elővenni egy ilyet... Túl idilli ahhoz, hogy ilyesmi tényleg létezzen.
2021. jan. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Én személy szerint nagyon örülnék neki.

De Te ismered a barátodat, hogy milyen személyiség, miknek örül, miknek nem.

2021. jan. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

hat szerintem ez nagyon tolakodo es nyalas, jobb esetben az erzeseidet amugyis kozlod vele es kimutatod, egy ferfi semmakar hosszas, omlengo beszamolot olvasni a csaja lelkivilagarol? raadasul mit irnal bele? minden nap valami klises omlengest, hogy mennyirr szereted? vagy leirnad a rosszabb erzeseket is? korantsem biztos amugy, egy ev mulva egyutt lesztek. meg ha egyszer szakitotok, ez az ajandek nagyon kinos lesz es tuti megy a kukaba.


ha mar mindenaron ilyesmivel probalkoznal, inkabb a kozos elmenyeiteket gyujtsd ossze es ragaszd be egy naploba. kozos kepek, egy-egy emlekezetes koncert/szinhaz/mozijegy, ha megvsn meg, esetleg beleirni nehany jellegetetes mondatot vagy poent, ami osszekot titeket. de ez az erzelmes naplo.. felejtsd el, mert gaz.

2021. jan. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Keveseket érdekelne: egy agresszív állatot tuti nem érdekelne, de egy érzékenyebb embert talán. Viszont önmagadnak jó ötlet ezt vezetni, mert a változást te is elő tudod ezzel idézni.
2021. jan. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként nem tudnék vele mit kezdeni, ami kellemetlen lenne hisz valószínűleg neked fontos az ajándék.
2021. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

3: Én veled vagyok! Érdekes, hogy porrá lettél pontozva. :|

(Bár én egy pöppet pozitívabb vagyok, mert hiszem azt, hogy léteznek hasonlatos "idilli" esetek)


Annyit hozzátennék, hogy aki esetleg kevésbé szentimentális alkat, az vegye úgy, hogy a gesztust értékelje.

Megannyi dolog van, ami visszafelé is azt hiszi az ember fia, hogy nagyon örülni fog a másik oldal.

(Megjegyezném, én inkább személyiségekben gondolkodom. Az, hogy van valami megfogható hengeres dolog a lábam között, nem jelenti azt, hogy csak "férfias" a személyiségem)

2021. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon rossz ötlet, ugyanis az érzéseink hol pozitívak, hol negatívak. Szóval vagy cenzúrázod az érzelmeidet, és magadnak is hazudsz abban az ajándékban, vagy beleírod az aggodalmakat is, és akkor már messze nem olyan romantikus.
2021. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként tanácsolom, hogy felejtsd el. Maximum akkor jó ötlet, ha a párod is hasonlóan érzelmes / romantikus típus.

Szerintem az ajándékozás lényege pont az, hogy olyan ajándékot adsz a másiknak, aminek Ő örül. Tehát nem olyat, ami neked fontos, hanem aminek ő tudja hasznát venni.

Az első évfordulónkra én egy fényképalbumot csináltam neki a közös képeinkből kinyomtatva, pici üzenetekkel teletűzdelve. Ő még meg is könnyezte. Ezzel szerintem egy időre kimaxoltam a nyálas ajándékokat, szóval azóta csak olyat veszek (szülinapra, évfordulóra) ami neki fontos. Kapott pl a kedvenc filmjéből egy plakátot bekereteztetve, a nappaliba kiraktuk. Kapott egy szintén filmes kulcstartót. A kedvenc zenekarjaiból kiválasztottam 3-4et és megvettem a kedvenc albumait CD-n. Meg hasonlók.

Idén leszünk 3 éve együtt, majd az 5. évfordulóra tervezek legközelebb valami nyálasabbat.


Én tőle virágot kapok majdnem minden hónapban, évfordulóra / szülinapra pedig egyedi készítésű tortát kaptam tőle, a kedvenc zenekaromtól pólót rendelt, nyaklánc, plüss, ilyesmi.

Őszintén engem is kicsit furán érintene, ha ilyen naplót adna, mert bár szeretem a romantikus dolgokat, de ez már túl sok lenne.


22N

2021. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!