Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miota osszetort a lelkem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miota osszetort a lelkem, nem vagyok erkolcsos es nem akadalyoz meg semmi ferfiak teren. Rossz ember vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Regen nagyon belebetegedos tipus voltam, minden fajt ferfiak teren.

De aztan megvaltoztam, azt vettem eszre osszetort a lelkem es mar nem olyan vagyok mint voltam. Mar nem erdekel semmi ferfiak teren.

Nem erdekel ha van felesege, nem erdekel ha van gyereke, ha akarjuk egymast nem zarkozom el tole es nem erdekel hogy meddig tart,vagy hogy egyaltalan mi lesz belole. Viszont ha csak szexelni akar es nem erdeklem mint no, akkor nem foglalkozom vele, ilyen teren nezem magam valamibe.

Rossz ember vagyok en?


2023. júl. 14. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem rossz vagy, hanem tudatlan.


A gondolatoknak, érzelmeknek, fizikai cselekedeteknek következményei, hatásai vannak, amik visszhat rád negatívan is.


Ezért kell tisztességesnek lenni.

2023. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Inkabb csak egy osztonleny vagy.
2023. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Erkölcstelen, gerinctelen, gusztustalan, gátlástalan rib*nc vagy és a férfiak te világi butaság még mindig kihasználnak! Ez a poén az egészben. 😂🤡🤣
2023. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te dolgod. De az a rész viccces, hogy csak akkor fekszel le valakivel, ha érdekled mint nő. Nem értem ez alatt mit értesz pontosan, de aki képes arra hogy azt a nőt megcsalja akivel megházasodott meg akivel gyereket vállalt, az pont nem fog téged sem semennyire tisztelni.

Most ha ribnckodni akarsz, akkor csináld büszkén. De ne maszatolj hogy biztos a szép lelkedet keresik benned a családos férfiak. Ugyan már.

2023. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak rossz, de aljas is.
2023. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Elmúlik majd ez is.

A tombolás közben sem árt, ha bizonyos minimális korlátokat állítasz magad elé, csak hogy legyen hova visszanyugodni, ha majd végeztél ezzel az életszakasszal.

2023. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Jól teszed. FÉlrekúró nős pasik csaláédi élete nem a te problémád, hanem az ővé.
2023. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Elég gaz, hogy felnőttként nem tudod összeszedni magad és továbblépni. Emberek élnek sokkal súlyosabb, nehezebb körülmények között, mind érzelmileg, mind anyagilag.

Azért, mert téged atcseszett néhány csávó, inkább kapcsolatokat és házasságokat teszel tönkre, hiszen ha te beszoptad, akkor szivjon más is. Szép hozzáállás.

2023. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

Mindenki máshogy reagál az őt ért csalódásokra. Aki "szebben", "egészségesebben", annak sincs joga ítélkezni.

Kicsit más helyzet, de nős férfiak kapcsán sokáig én is úgy voltam, hogy nem asszisztálok egy szegény, szerencsétlen nő átveréséhez, tekintettel vagyok a gyerek(ek)re is adott esetben. Sokra mentem vele... A férfi megcsalta a feleségét mással, ha már velem nem. Nekem pedig ugyan tiszta maradt a lelkiismeretem, de hoppon is maradtam, még egy jó szexben sem volt részem. Most már úgy vagyok vele, hogy nekem is csak egy életem van, és egy fiatalságom volt, aminek már lőttek, a maradék pár évben, amíg még egyáltalán esélyes, hogy nőként tekintsenek rám (kb. 40-ig, 45-ig?), nem "öregasszonyként", élni fogok a lehetőséggel, ha adódik. Tekintettel rám sincs senki, soha nem is volt, úgyhogy nekem sincs miért - a jók csak a mesékben nyerik el méltó jutalmukat, a valóságban viszont legfeljebb a semmit, abból pedig már jutott elég, köszönöm.

2023. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

9,👏👏👏🤝🤝 ennyi! Aki meg felti a hazas pasijat annak azt mondom, hogy 1, mi nem maszunk ra a hazas pasira. Ha az jon magatol hozzank akkor ha en elutasitom szerinted hanyadik nonel sikerul majd neki becserkeszni? Ha valaki csalni akar az csalni is fog. Aki nem akar az nem fog es ez ennyi.

De ahogy 9 is mondja ugyis atvernek a legtobben es onzoek az emebrek szoval mindenki dontse el hogyan szeretne elni es aszerint cselekedjen. Ha te szentfazekkent akarod leelni az eleted akkor tessek.


Kerdezo szerintem nem gaz, de majd elmulik ezaz idoszak. Nekem is volt ilyen korszakom, bar tudatosan nem kerestem hazast es nem is masznek csak ugy ra egyikre se. De ha mar o felkinalja magat es szimpi is stb akkor az mas tema.

2023. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!