Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismered a párod mélyebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismered a párod mélyebben?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatom van kb 2-3 honapos. Azelotti 3 evig tartott es nagyon elbant velem viszont amig tartott iszonyatosan melyen megismertuk egymast, tudatosan dolgoztunk rajta stb. Az uj kapcsolatomban folyamatosan erzem, hogy zavar hogy nem ismerem elegge es nagyon melyre mennek szivemszerint. Viszont reszerol nem latom, hogy ot forditva ez zavarna vagy lenne igenye melyebb ismeretre. A tarsasagaban is van egy friss hazaspar akik 5 eve vannak egyutt, de egy kirandulas soran lattam mennyire nem ismerik egymast, mennyire a felszínen mozognak, de ettol meg full boldogok es jol el is vannak. Viszont nekem miota vege ennek a toxik kapcsolatnak azota megfogalmazodott bennem, hogy sokkal inztenzivebben akarom elni az eletem nem csak igy felig-meddig hanem elevezni akarom, beleallni es szembenezni onmagammal es szeretnem, ha a parom is tarsam lenne ebben. De neha azt latom magamon, hogy megtorpanok, hogy nem merem megosztani a parommal a gondolataimat nem tudom feltehetek-e durva kerdeseket, mert neha azon agyalok hogy en vagyok a nem nornlis es kattant, hogy olyan ossszetett kerdeseim vannak vagy vagyaim.. szoval nalatok milyen minosegu a kapcsolat? Mennyire osztjatok meg gondolataitokat?
2023. júl. 14. 14:25
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
0%
Emergencio Becacatio
2023. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
41%

"Friss kapcsolatom van kb 2-3 hónapos." ≠ " Az uj kapcsolatomban folyamatosan erzem, hogy zavar hogy nem ismerem elegge es nagyon melyre mennek szivemszerint." - Ez a kettő mondat máris üti egymást, friss kapcsolatban vagy még van idő megismerni a másikat, nincs hová sietni!


"A tarsasagaban is van egy friss hazaspar akik 5 eve vannak egyutt, de egy kirandulas soran lattam mennyire nem ismerik egymast, mennyire a felszínen mozognak, de ettol meg full boldogok es jol el is vannak." - Megint paradoxon, mert nem ismered őket, de azért okoskodsz, hogy nem ismerik egymást, viszont full boldogok. És mi az oka az okoskldásnak? Ez:

"Azelotti 3 evig tartott es nagyon elbant velem viszont amig tartott iszonyatosan melyen megismertuk egymast, tudatosan dolgoztunk rajta stb"

=

Attól tartasz, hogy a jelenlegi párod is el fog veled bánni emiatt akarod azonnal kiismerni, viszont megint ellentmondás keletkezett, hiszen hiába ismerted az exed mégis elbánt veled, mégis vége!


Nem tudom mennyi idő után lett ez az új kapcsolatod, de nekem úgy tűnik tisztára mintha nem lennél túl az előző kapcsolaton, mert hozzá hasonlítod a jelenlegit és a házaspárt is pedig nem vagyunk egymás klónjai, nem egyformán reagálunk, viselkedünk és egyáltalán nem egyforma máshoz való viszonyunk, dinamikája eltér.


Nem tudom mit akarsz tőle kérdezni, de inkább menj el kezeltetni magad, mert súlyos gondjaid vannak viccen kívül.


Egyébként majdnem bármit lehet kérdezni elvégre ismerkedtek, viszont te ismerkedni akarsz kérdező:

"Viszont nekem miota vege ennek a toxik kapcsolatnak azota megfogalmazodott bennem, hogy sokkal inztenzivebben akarom elni az eletem nem csak igy felig-meddig hanem elevezni akarom, beleallni es szembenezni onmagammal es szeretnem, ha a parom is tarsam lenne ebben." = Te az új pároddal akarsz kikecmeregni a szarból amiben vagy aztán szépen kiteszed, mert ő csak egy ugródeszka, tehát tedd ki inkább most és menj el tényleg pszichológiai tanácsadást kérni, rád fér!

A toxikus kapcsolatot nem heverheted ki más által, csakis saját magad által lehet szakember segítségével (a te esetedben!)!


Szívesen. (:

2023. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
2, fogalmad sincs semmirol.
2023. júl. 14. 14:38
 4/52 A kérdező kommentje:
1, ez mit akar jelenteni?
2023. júl. 14. 14:38
 5/52 anonim ***** válasza:
0%

"szoval nalatok milyen minosegu a kapcsolat? Mennyire osztjatok meg gondolataitokat?"


A 66 éves párommal nagyon jól megértjük egymást.


Kommunikáció is a tiszteleten és a megértésen alapul.


Teljesen nyílt a szerelmünk.

2023. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
32%

Dehogynem, látni mennyire kétségbeesett vagy! Ami egyébként nem vicces inkább szomorú. Annyira véged van, hogy más kapcsolatát analizálod, hogy hiába "nem ismerik egymást" mégis boldogak!

LOL, te tényleg nem érzékeled mekkora paradoxon az egész gondolkodásmódod?

Azt írtad, hogy ismerted az exed mégis toxikus volt a kapcsolat, mégis szakítás lett a végeredmény, de te "rájöttél" hogy minden percet ki akarsz élvezni az új pároddal és ő legyen benne részes, úgy hogy bármit kérdezel ő válaszol, interviewt akarsz tartani, mert be vagy szarva, hogy ő is jól kicseszik veled!

Múltbeli sérelem, hibák sorozata miatt most te mélyen meg akarod ismerni és élvezni minden pillanatot... De a házaspár 5 éve van együtt és nem ismerik egymást.

Komolyan "mondom" számodra pszichoterapeuta ajánlatos!

2023. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük majd idővel kialakul. Nekem azt mondta exem, hogy másfél év alatt eléggé megismertük egymást, úgyhogy már nem kell beszélgetnünk. Ki is dobtam.
2023. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

#7: Az durva. ő.Ő

Jol tetted, hogy kidobtad. :D

2023. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
16%

Még jó, hogy nem ismered pár hónap után, évrk után is okozhat meglepetést a másik.

Ne fagasd, senki nem szereti, ha túl korán elkezdik. Mesélj magadról, és akkor ő is megnyílik, de ne kezd el erőszakkal kifaggatni, mert attól mindenki menekül.


AMúgy meg te honnan fszból szopod ki, hogy egy random házaspár mennyire ismeri egymást? APró felszínes dolgok semmit nem jelentenek.


Egyetértek a 2-vel, kétségbeesetten akarod kiismerni és magadhoz láncolni. Vigyázz, ez nem szokott jól végződni.

2023. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Jah, el ne felejtsem hozzáfűzni kérdező:


Egy párkapcsolatban, sőt még egy barátságban is az ismerkedés nem útmutató szerint történik, mindenki másképp teszi, de a lényeg, hogy természetesen, spontán történik, nem kérdezősködsz fölöslegesen, nem erőszakoskodsz, hagyod kiforrni az egész menetet, ha valami a múltban történt ami sértő, bántó és még nem kész rá, hogy megossza veled, akkor békénhagyod, ha csak hulyesegekrol, kicsinysegrol akartok mindketten beszélgetni, akkor azt teszitek, vagyis az a fontos, hogy 50-50% legyen az ismerkedési szakasz, kapcsolat legtöbbször, ami nyugis, vicces, harmonikus, ha erőltetett, egyoldalú, akkor nem illettek össze, jobb szakítani!

2023. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!