Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak mélyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak mélyebben megismerni a pasik?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, már 3 éve nem volt komoly kapcsolatom. Arra vágynék, hogy valaki aludjon velem, szeretgessen, ölelgessen, legyen itt. De minden srác csak komolytalanul közeledik felém, vagy egyáltalán nem is közeledik, ha komolyabb pasi, pedig nagyon sok hódolóm van, ami a hiúságomnak tesz csak jót, de a lelkemnek kevés. Nem vagyok sem nagyképű, sem butának nem érzem magam, mégsem jövök szóba, mint komoly jelölt senkinél, pedig relatíve dekoratív, kedves arcú lány vagyok. Van más is így, vagy ismertek olyat, aki felé belső okok miatt nem közeledtek? Üres vagyok, vagy rohadok belülről? Miért nem akarnak megismerni? 24/L
2014. márc. 14. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma este kint ültem a Gellért-hegyen és pontosan ezen gondolkoztam én is (természetesen ellenkező nemmel). De nem jutottam elfogadható megoldásra. 21/f
2014. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Pedig az írásod alapján értelmes, intelligens érett embernek tűnsz. Szerintem nem benned van a hiba, hanem a férfiakban. A férfiak túlnyomó többsége nem kíván komoly kapcsolatot, inkább csak szexuális szükségleteiket akarják kielégíteni. A férfiak állatok. De érdekes, még egy kutya is több törődést adna neked, mint egy férfi. Fura, akkor most ki is az állat? (...)
2014. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még kapcsolatom. (Nem, nem lehet megszokni.)
2014. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 Azért ennyire ne általánosítsunk. Nem minden férfi állat és a nők között is ugyanúgy megtalálható ez a típus, sőt egyre több van belőlük is.
2014. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy egyszerű lesz, de ki lehet deríteni. Milyen körülmények között tapasztalsz ilyen közeledéseket? Főleg arra gondolok, hogy buliban, munkahelyen, vagy ismerősök, stb.
2014. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy lepontoztatok... :D

#2/F

2014. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet h mindez így van ahogy leírtad, de attól még lehet h van olyan tulajdonságod amit mondjuk egy pasi nem akar hosszú távon elviselni, ergo egy kapcsolatban. Értem ezalatt a szófosás, a nyávogást, a "csakmagamróltudokbeszélni,kérkedni" stílust és hasonlók...?! Mert pl. kb amiket leírtál rám is igazak, nem vagyok nagyképű, buta sem (egyetemen vagyok), reálisan látom a világot, ronda sem vagyok elvileg és mégis 7 éves kapcsolatban vagyok.
2014. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, mint te. 23 éves vagyok, 5-ödéves orvostanhallgató, ráadásul még jól is nézek ki. És szerinted tőlem mit akarnak a férfiak? Na vajon? Szexet. Rengetegen próbálnak "udvarolni", akik meg akarnak dönteni, de olyan, aki komolyat akar, vagy a lelkemre kíváncsi, vagy szeretgetni akar, olyan alig akad. Persze ebben az is benne van, hogy egy csomó srác nem is mer nálam kezdeményezni, mert feltételezik, hogy úgyis elküldeném őket a fenébe. Így maradnak a gátlástalan, csak szexre hajtó férfiak, akiknek van pofájuk bepróbálkozni bárkinél, de főleg annál, aki jól néz ki. És nekem sincs semmi kirívó rossz tulajdonságom. Szóval valószínűleg tényleg nem a te hibád, hanem kezdenek kikopni azok a férfiak a társadalomból, akiknek még vannak érzéseik.
2014. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak még azért olyanok is akik nem csak arra mennek,mennének,de mégis nehéz az ismerkedés. 30 f
2014. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs túl nagy kereslet az érzelmekre. Vagy csak én vagyok gyáva farok, még nem tudom.
2014. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!