Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van társkeresésnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Első sorban férfiak véleményére lennék kíváncsi.

Ha társkeresőn kölcsönös a szimpátia és "párba álltok" miért nem írtok rá az adott nőre?

Bevallom én eddig mindig kezdeményeztem ha egy nap után még mindig nem írt a másik de nőként kezdem unni, hogy nekem kell folyton szóval tartani a másikat és kezdeményezni.

Gondolom azért nem írnak mert van másik opció de talomban tartani mi értelme? Mindig elvesztem az érdeklődésem így a férfi iránt.

28N



2023. júl. 16. 13:53
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

20

Annak nem lenne semmi értelme.

2023. júl. 16. 16:38
 22/46 anonim ***** válasza:

Nem azért nem írnak, mert nem mernek! De ennél tovább ne foglalkozz ezzel! Akivel bármi is lehetséges, legalább is a kezdeti esély meg van rá, az majd ír.


"Márpedig a felturbózott kacsaszájúnak írogatnak. Csinálj egy álprofilt szétfilterezett képekkel és majd meglátod."

- Na jó, de milyen céllal írnak és milyen minőségben? Biztos nem a magasröptű diskurzus, érzelmi mélység, komoly elköteleződés érdekében pattan rögtön a műanyag csajra. Szóval engem nem érdekelne, hogy egy kacsaszájnak ki ír, mert úgysincs közös keresztmetszet.

2023. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak jó pasikat húzol jobbra, akiknek nem tetszel. Talán tedd lejjebb a lécet.
2023. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

23

Csak azokat húzom jobbra akik előtte engem is ezt a tedd lejjebb a lécet így értelmetlen.

Random magamtól nem is szoktam csak ha ő előtte már jobbra húzott.

És még mindig arra értem, hogy nem írnak amikor már párba álltunk.

De mindegy ez van.

2023. júl. 16. 16:55
 25/46 anonim ***** válasza:
A fotód rendben van, de azon túl valószínűleg nem vagy elég érdekes. Mi a bemutatkozó szöveged?
2023. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Bemutatkozo szöveg? Minek, úgyse olvassa el senki. A képek és az életkor számít csak. A pasik gyűjtögetni csak a matcheket, hogy legyen kiből válogatni. Mindenkit jobbra húznak szinte.
2023. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

A bemutatkozó szövegem nem írom le abból kiderülne ki vagyok és nem szeretném.

Egyébként a nők többsége igenis olvassa a bemutatkozó szöveget pasik nevében nem tudok beszélni és még mindig nem arról van szó, hogy nincs matchem az van csak nem nagyon kezdeményeznek ,írnak a pasik.

2023. júl. 16. 19:01
 28/46 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló. Te hány éves vagy kérdező?
2023. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Mondom, nem jössz be nekik eléggé a képeid alapján. Mi másért ne írnának.
2023. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Én nem írok rá a pasikra. Nem kell az, hogy aztán meg ő ne válaszoljon. Az kínos lenne.
2023. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!