Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van társkeresésnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Első sorban férfiak véleményére lennék kíváncsi.

Ha társkeresőn kölcsönös a szimpátia és "párba álltok" miért nem írtok rá az adott nőre?

Bevallom én eddig mindig kezdeményeztem ha egy nap után még mindig nem írt a másik de nőként kezdem unni, hogy nekem kell folyton szóval tartani a másikat és kezdeményezni.

Gondolom azért nem írnak mert van másik opció de talomban tartani mi értelme? Mindig elvesztem az érdeklődésem így a férfi iránt.

28N



2023. júl. 16. 13:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
71%
Pont ez. Talonban tart, de van másik, érdekesebb.
2023. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

1

Elírtam egyébként bocsi.



Igen gondoltam, hogy ezért mert van számára jobb.

Már nem is írok senkire, ha egy napig nem ír inkább el is felejtem. 😕

2023. júl. 16. 13:58
 3/46 anonim ***** válasza:
25%

Amikor még éltem ezzel régen, én mindig ráírtam elsőre. Aztán kikerekedett egy sablonos semmitmondó, érdeklődést nem mutató beszélgetés kb 15 percig és ennyi volt.

De ismerősök(férfiak) mesélték, akik nem írtak rá ezek után valakire, hogy megvolt a match azt mondták, hogy nem is emlékeztek, hogy jobbra tolták a csajt illetve volt jobb, akiért inkább erőlködnek.

2023. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Egyébként az, hogy nem emlékszik a másik, hogy párba álltak hát fura mert kijelzi.


Nőként mindig én kezdeményeztem én kerestem a másikat aztán ebbe valahogy beleuntam mostmár.

2023. júl. 16. 14:04
 5/46 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig, egy érdeklődő, kezdeményező nőnél nincs értékesebb, nézzen ki akárhogy.

Én mindig értékeltem nagyon, ha kerestek.

De ez valahogy olyan dolog, hogy mintha kiveszne valami az emberből, ha folyton csak ő keresi a másikat.

Mindig egy mínusz.

Végén nulla lesz.

Igazad van, kölcsönösnek kellene lenni a lelkesedésnek.

Nem biztos ám, hogy mást keres, egyszerűen csak fáradt, magába zárkózott, a hobbijával szöszmötöl, mást csinál.

2023. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
78%
Pár napja talán itt kért tanácsot egy pasi, aki 1-1,5 éves kapcsolatában szórakozásként társkeresőzik és persze naggggyon szereti a barátnőjét.. Szóval lehet, hogy másoknak is puszta időtöltés az egész.
2023. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

5


Ha érdeklődünk valakivel egymás iránt akkor egymást kell keresnünk nem a kifogásokat.

Látom online van de nem ír = más érdekesebb, számára vonzóbb nővel beszél gondolom.

De akkor talonban tartania engem felesleges mert míg elér hozzám az én érdeklődésem teljesen elvész.

2023. júl. 16. 14:09
 8/46 anonim ***** válasza:
Biztos előnytelen képeid vannak vagy nem használsz annyi filtert, mint a többi csaj, akiknek ugyan közük nincs a valóságban a képeikhez, de a pasik mégis ezek után kajtatnak. Jól beállított szexi képek, filter, hogy ilyen tipikus “pisze orr feltöltött rúzsos száj fox eyes” kinézeted legyen, és hidd el akkor írni fognak.
2023. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

8

Olyan vagyok rajtuk mint az életben.

Párba állás után nem írnak tehát csak látnak bennem valamit és nem lehet, hogy mindenki csak random jobbra húz ami egyébként elég gáz.

Nem nincs agyon filterezett képem fent pont azért, hogy élőben is ugyanaz legyek mint a képeken.

2023. júl. 16. 14:19
 10/46 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, én nőként nem írok rá senkire. A kezdeményezést meghagynám a férfinek.
2023. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!