Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami miatt nem jönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami miatt nem jönnél össze valakivel?

Figyelt kérdés
Az abszolút kizáró ok
2023. júl. 21. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ebből nekem van jó pár.
2023. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Mentális beteg, gyilkos, bűnöző, függő (bármi is legyen), hazug, IQ&EQ harcos, igénytelen, nem dolgozik, anyuci pici kisfia (ami eszembe jutott így hirtelen).
2023. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Alkohol drog
2023. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
A dohányzás és rendszeres alkoholfogyasztás
2023. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha azzal a testi problémával rendelkezik,hogy az egyik melle kisebb,mint a másik kettő.
2023. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Buta. Műveletlen. Igénytelen.
2023. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Konkrétan 1 nincs, amit bármikor mondani tudnék, helyzettől függ a dolog! A legutóbbi ilyen a korkülönbség volt. Kölcsönös szimpátia és vonzalom, jó beszélgetések, de amikor megtudtam a csaj korát, direkt nem kezdeményeztem komolyabban! Ő megtette, de én visszautasítottam, hogy ennek a kapcsolatnak így nem lenne hosszú jövője. Ő mindössze 18 éves volt, én pedig 31 = 13 év korkülönbség nemcsak életszemléletben más, de a csaj korát nézve arányosan is soknak tűnt!
2023. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Beteges féltékenykedés, mert láthattuk a napokban is, hogy mihez vezethet. Rokonom is volt ilyen és nem egyszer majdnem megölte részegen a családját, mert beképzelte, hogy a felesége megcsalja. Pedig teljesen alaptalan volt. Amúgy én sem vagyok az a típus, aki bárkit megcsalna, szóval indokolatlan is lenne a féltékenység.
2023. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Muszlim
2023. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Agresszív, egoista, lenéző, trágár, barmilyen függő, büntetett előeletű, féltékeny, kontrolláló, köpködős, ápolatlan, elhízott, kigyúrt, biszex, mentálisan sérült, mozgássérült, bármilyen egyéb fogyatékosság. Hirtelen ezek, de még ezeken felül is ha alap dolgokban nem egyezünk.

N

2023. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!