Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért, illetve miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, illetve miért nem jönnél össze valakivel, ha tudod, hogy csak másfél hónapig lehetnétek együtt, utána meg pl. nyári munka miatt két-három hónapig nem találkoznátok?

Figyelt kérdés
Elvárható-e a másiktól ilyen kevés idő után, hogy várjon rád, és ne jöjjön össze mással?
2011. ápr. 8. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...

Ezt te tudod eldönteni, neked kire/mire van szükséged most. Ha szerelmet keresel, és több hónapig nem találkozhattok, akkor gázos a helyzet, viszont ha csak egy kalandot szeretnél, arra jó ez a kis idő.

És az, hogy elvárható-e másfél hónap után...

Lehet, hogy ennyi idő elteltével is jobban szeretni fog, mintha már járnátok egy éve.


Sajnos ez tipikusan olyan kérdés, amit neked kell tudnod és eldöntened.

Sok sikert! :)

2011. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem szerencsés félbe szakítani, pont akkor mikor a leginkább izzana dolog

De én pl. várnék. Bár én hülye vagyok...:D

2011. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem foglalkoznék azzal, hogy mi lesz másfél hónap múlva. A lényeg az, hogy most jó legyen. Még az időjárást sem lehet megmondani három napnál tovább, előre, nem egy szerelem lehetséges kimenetelét. Nyári munka? Még az sem biztos, hogy lesz nyár, nem hogy munka! Az a lényeg, amit ti éreztek, csak az számít.
2011. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!