Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolat (1 hónapos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat (1 hónapos) esetén, milyen az ideális kommunikáció, szerintetek?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a találkozások, üzenetek gyakoriságát, ilyesmit. Még annyi, 40-es korosztály.
2023. júl. 21. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nektek a legjobb. Nincs erre szabály.
2023. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1 hónapja van kimondva hogy egy pár vagytok, vagy egy hónapja kezdtetek ismerkedni?


Minden pár más, úgy csináljátok, ahogy mindkettőtöknek jól esik.

2023. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es, régi ismerősök vagyunk, 1 hónapja jöttünk össze. A találkozásaink szuperek, viszont nekem hiányzik a telefon, az üzenetek, de nem akarok nyomulni. Ezért kérdezem itt. Ilyenkor olyan érzésem van, hogy eszébe se jutok. A személyes gesztusok ezt megcáfolják.
2023. júl. 22. 00:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én fiatal vagyok, 22 éves, a párom úgyszintén. Mindkettőnknél ott az okostelefon (részben szakmai ártalom). Ha nem találkozunk, ritkán beszélünk, általában napi pár üzenetet, ami kb 3 percen belül megvan. A legelején volt csak más, még randizás előtt, mikor nem tudtunk találkozni, kb 3 napig. Hozzátartozik, hogy gyakorlatilag együtt élünk (eleinte kb szomszédok voltunk, tehát nagyon gyakoriak voltak a találkozások)


Ne aggódj miatta. Írj neki 1-1 üzenetet, aztán hagyd egy kicsit. Biztosan eszébe jutsz.

Tudom ajánlani, hogy nézz utána a szeretetnyelvnek. Nem mindenki fejezi ki ugyanúgy a szerelmet. Sőt, mégha szóban is fejezi ki, nem biztos, hogy chatelni is szeret, főleg fontos emberrel.

2023. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es, nagyon köszönöm!
2023. júl. 22. 00:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az ideális ha naponta többször kommunikálunk. Engem is zavarna ha több napig semmi se lenne, csak heti pár találkozó. Nem tudnám eldönteni, hogy ez most kapcsolat vagy mi.
2023. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ugyanezt érzem.
2023. júl. 22. 07:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez nem kapcsolat. Ez csak barátság extrákkal vagy szépen kifejezve dugopajti. Semmi több. Ne várj és ne gondolj bele többet. Csak te gondolsz olyat hogy kapcsolatba vagytok. Ő nem. Hidd el, aki úgy gondolja, hogy kapcsolatba vagytok, az nem csak hébe hóba tartja veled a kapcsolatot, amikor neki jó és megfelel. Hanem minden nap, folyamatosan keresi a társaságod, mégha semmi konkrétum sincsen. Felhív csak hogy hallja a hangod, minden nap, mert hiányzol neki. Mindig tudni akarja mikor mit csinálsz és érdeklődik.


Ez nem kapcsolat, nem vagytok kapcsolatban, szerinte. Úgyhogy van választásod, vagy elfogadod hogy neked ez is megfelel, vagy megszakítod vele ezt a digi dugi tingli tangli semmitérő fost.

2023. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Még nem volt szex köztünk. Tehát dugópajti nem vagyok. De akkor mi??
2023. júl. 22. 09:02
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedési fázisban, ha nagyon oda vagyunk egymásért, akkor bizony napközben is megy a chat (persze nem folyamatosan)...


Én legalábbis így tapasztaltam, de nem vagyunk egyformák.


Tehát amúgy ki lett mondva, hogy egy pár vagytok? Mondta is, hogy lassan akar haladni?

Miket csináltok az együtt töltött idő alatt?

2023. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!