Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar mindent kimondatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindent kimondatni, velem miért nem elég a ráutaló magatartás, amiből úgyis tudja?

Figyelt kérdés

Nem volt még ilyennel dolgom, hogy nem elég az hogy nyitok, adom magam lebeszéltük hogy lesz szex, a védekezést, de pl mikor felhívtam ittasan másnap folyamat mint valami rendőr vallatott, hogy kimondjak olyanokat hogy kívántam a szexet, akartam őt, kellett volna a f.rka, hiányom volt nedvesedtem, meg a többi.

Szinte erőszakosan(de kedves mosolygós hangnemben)erre hangsúlyt helyez, hogy mondjam ki ezekez ill ilyeneket.

Csak annyit mondtam rá hogy de nehéz vele letenni a telefont(mivel már nem egyszer le akartam tenni de mindig felvetett vmi témát, hogy ne tudjam letenni)



2023. jún. 4. 08:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
10%

Belőled akar önbizalmat meríteni. A legtöbb nő ugyanezt csinálja, csak kevésbé erőszakosan.


Ahhoz képest, hogy női egyenjogúság van, nem nagyon akarjátok elfogadni, hogy nektek nőknek is kell érzelmi támogatást nyújtani.

2023. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Azt biztos nem. Ő pont az aki bárkit bármikor meghúz. Akire úgy tapadnak. Nem az incelféle típus.

Csak lehet hozzá lenne szokva az amolyan "szabadszájú" gátlástalanabb vagy qrvásabb nőkhöz? Mert szerintem azok mondanak ki ilyeneket hogy pl nyalnám már a f.rkad vagy hasonlók. Azért egy átlagnő szerintem nem ez.


Az egyik pasi ilyen. Tapadósabb típus. A másik meg homlokegyenes ellenkezője: ma is találkozhatunk, de neki a holnap is jó. Olyan "mindegy" ember.

Nem hív fel, pedig korlátlan tud beszélni. A fenti hívogat le se tudom tenni szinte a telefont.

Egyik erőszakos, a másiknak meg megalszik a szájában a tej is.

A 3. és 4.5. meg nem tetszik.

Ismerkedem tovább. De addig is jó lenne vmi laza. De így kezdek elbizonytalanodni.

2023. jún. 4. 08:21
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg évezi elnyomni a lányokat, nőket. Próbál irányítani téged. Illetve arra is nagyobb esély így, hogy beteljesül az, amiről részegen beszéltél neki.
2023. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Részegen csak annyiról beszéltem neki ha megtudnám most oldani hogy találkozzunk, tudna e jönni ő meg mondta hogy persze azonnal is, mikor jöjjön, én meg mondtam ahogy le tudok lépni pl fél órára vagy kevesebbre vagy nem is tudom hogy csináljam mert nem vagyok egyedül, de majd hívom csak tudni akartam tud e mozogni az éjszakában most. Kb ugy kezdtem h ráírtam hol vagy most kisit ittam tudod milyen ez..

Mikor meg felhívott meg erről beszéltem vele hogy kimentem a helyről hogy ne hallják, de előttük vettem fel neki úgy hogy drágámozom meg szivemezem, hogy akikkel vagyok ne tapadjanak rám azt higyjék hogy van pasim, de ennek a srácnak szabadon dobálhatom is a szavakat mindegy miket mondok neki. Kérdezték is kivel beszélek mondtam nekik hogy olyanokkal tartok kapcsolatot akik ha kell leoltanak rólam bárkit elég erősen. (Csak hogy tartsák a 3.lépést mert az egy dolog ha elmegyek valakikkel vacsorázni szórakozni, de tudniuk kell hogy tartsák a 3.lépést vannak határaim nem vagyok egyszerű, nem fogok pikk pakk ágyba menni vagy járni velük nem fognak csak úgy megvenni-mivel ezek az udvarlók is elég "erőszakosak", valahogy eléggé dominánsakba botlok sokszor, így nagyon kell a mihez tartás miatt is egyfajta "hátszél",de ezt is egyeztettem már azzal akiről szó van hogy néha nem ártana ha csak megjelenne itt ott velem néha. Igazából ez miatt is kell kapcsolatrendszereket kiépítenem a fentitől is így nekem nem csak szex kell, hanem ez is amiket "tud" nekem nyújtani. Ezek le vannak beszélve is)


Akkor csak dominanciáról szólna, az hogy faggat?

2023. jún. 4. 08:50
 5/36 A kérdező kommentje:
(Ezek a pasik olyanok hogy ettől függetlenül másnap is hívnak vacsorázni meg mindenhova. Nem gyengén nyomják a nyomulást. Velük nem árt kicsit erősebben viselkedni.)
2023. jún. 4. 08:56
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban dominancia.

Másod sorban teszteli a határaidat, miben lennél benne.

Neked is kell, hogy halld a saját hangod, amikor elmondod miket tennél meg vele.

2023. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

#6

De egy röpke szexbe minek belevinni ilyen játszmákat? Dominancia meg hierarchia játékokat vagy bármit is? Meghúz, hátszelem is, mondatni sima érdekkapcsolat. Nem kéne aemmiféle körítés ehhez.

Nekem teljesen elég annyi hogy hánykor hol. De fél órákat akar velem beszélgetni. Meg persze egy rakat mindent nyújtani"cserébe" hogy biztos menjek biztos adjam magam megtesz ezt azt meg amazt is. Érdekeltté is akar tenni.

2023. jún. 4. 08:59
 8/36 A kérdező kommentje:

Azt még értem is hogy érdekeltté akar tenni. Mert vmit valamiért.

De ez a faggatás meg mondjam ki. Nekem logikátlan

2023. jún. 4. 09:01
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitte ezzel feltüzel. Hát nem jött össze neki.
2023. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Vagy azt hiszi hülyére akarom venni..
2023. jún. 4. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!