Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők szempontjából férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szempontjából férfiak külseje "fontos vs nem fontos" dolog hogy van most?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin egyre több párkapcsolatos kérdésnél fellángol a téma, hogy most már igenis fontos nőknek hogy vonzó külsejű férfival legyenek, és férfiak meg dühöngenek hogy de ők miért nem elegendőek.


De mégis ott van a másik tábor aki meg: "tőlem aztán hiába izmos meg jótestű, jóképű, az engem nem érdekel, ez nem fontos"


Most akkor mi van már?



2023. júl. 22. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%

A nők preferenciáit így lehet ábrázolni:

külső ----------*---------- pénz

Fiatalabb korban a * közelebb van a külsőhöz, de ahogy idősödnek, egyre inkább a pénz felé tolódik.

2023. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kitana. ***** válasza:
93%
Nem mindenkinek az izmok és a modellarc a vonzó egyedül. Egy átlagosabb férfi is lehet vonzó, de lehet a másik átlagos férfi mellette meg nem az, ennyi. Annyira azért nem bonyolult.
2023. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Egyes nők ízlése teljesen különböző lehet.

Nekem pl. fontos, hogy vonzódjak a páromhoz, de nem a szépfiúk jönnek be, a kigyúrtak meg pláne nem az eseteim. Egy teljesen átlagos, enyhén apatestű párom van, aki számomra nagyon vonzó, mert szerelmes vagyok belé, de amúgy meg tudom, hogy soha nem volt túl sikeres a nőknél.

2023. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
2023-at írunk, tényleg valós a kérdés amikor mindenki bele van buzulva a telefonjába és csak a szépet meg a jót látja mindenhol túltolva? Személyes interakciók minimálra csökkentésével?
2023. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Volt 120 kg-s párom is, pocakos


Volt 70 kg is, 90 kg is

Nekem pl mindig az számított, h jól érezzem magam a társaságában, mindegy volt, hogy nézett ki

A belső számított


És még mielőtt a pénzre gondolnánk, egyikük sem volt gazdag, tehetős... sőt

2023. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
#5: Gondolom nem voltál abban a helyzetben, hogy nagyon válogass.
2023. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
9%
#5 és te hogy nézel ki?
2023. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem fontos, hogy külsőre is tetsszen. De kinek mi tetszik. Nekem a beállított hajú, beparfümözött, piperkőc szépfiúk stílusa pl. egyáltalán nem jön be.
2023. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Te milyen világban éltél eddig kérdező?


Ez fontos volt mindig is.


Csupán annyi, hogy van aki másért cserébe elnézi h nem néz ki jól...

2023. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

5# vagyok

Lettek volna, de nagyon nehezen engedek közel magamhoz bárkit


Jelenlegi párom 2 hónapig kitartóan küzdött az első randiért

2023. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!