Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg annyira fontos számotokra a magasság? Szerelem, párkapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés

Nem rég tettem túl magam egy hosszú párkapcsolaton és ezzel együtt kész volnék randizni, viszont kicsit kiestem ebből, és azt olvastam, hogy a nem magas férfiak nem túl vonzóak számotokra.

Ez valóban így van? Én 171 cm magas vagyok. Mivel “nőhet” a szemetekbe egy “alacsonyabb” férfi?:)

Köszönöm az őszinte válaszokat!:)


2021. dec. 30. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A 171 teljesen jó. Felesleges ott hibát keresni, ahol nincs.

Ez a magasságdolog inkább a "nem átlagos" méretekre vonatkozik (túl magas, túl alacsony). A 171 teljesen átlagos.

2021. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, akinek az alacsony pasik jönnek be. Nekem személy szerint nem, annak ellenére hogy 160cm vagyok, és bőven jó lenne hozzám egy 171cm magas férfi. A személyiség és/vagy a jó kinézet tud nálam kompenzálni.
2021. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A magasság relatív.
2021. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
10-ből kb. 8 nő nála magasabb pasit akar. Igen, a nők ennyire felszínesek.
2021. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezen miért gondolkodsz? A női átlag magasság 164cm, ehhez képest magas vagy. Nyilván lesz olyan akinek nem felelsz meg, de sokaknak igen.
2021. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

"10-ből kb. 8 nő nála magasabb pasit akar. Igen, a nők ennyire felszínesek."


A férfiak nagy része sem szeretne magánál jelentosen magasabb nőt, aki igen, az pedig többnyire fétisből, mert arra áll neki, ha kisebbnek és kevesebbnek érezheti magát a nőjénél.

2021. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ok. Vegyük, h van egy 170 cm magas nő aki teljesen megszelídíti a szívem de van egy verseny társam aki 180. Mi a valószínűbb forgatókönyv? Ő, vagy Én?
2021. dec. 30. 17:30
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne a magasságodon aggódj.

Lehet olyan nőt találni akit nem zavar a magasságod, de nem ez lenne a lényeg szerintem.

Mert lehet, hogy a magasságotokat tekintve összeilletek, de mi van akkor ha a személyiségetek nem passzol? Nem ez lenne inkább a lényeg?

Személyiségre és jövőképre életkorban is passzoló nőt (a nőknek férfit) sokkal nehezebb találni, mint pár centin aggódni.

2021. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Szerelem, párkapcsolat szempontjából nem fontos. Vonzás, szexualitás szempontjából igen.


Ahogy mondjuk szerelem szempontjából a 30 kg plusz vagy a kopasz női fej sem számít, de vonzódni ahhoz fogsz, aki csini és van haja.

2021. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok felszínes, de egyszerűen a magas (180 cm feletti) férfiak tetszenek ilyen szempontból a legjobban. Viszont, soha nem volt kizáró ok, ha alacsony (csak lehetőleg nálam ne legyen alacsonyabb), HA mellé helyes és személyiségre is bejön. Ismertem még az egyetemen egy srácot, aki egymagas volt velem, de nagyon helyes és olyan személyisége is volt, ami nagyon tetszett. Mivel már kapcsolatban voltam, csak elismertem magamban vonzó férfinak, de ha szingli lettem volna, bármikor elmentem volna vele egy randira, gondolkodnom sem kellett volna rajta.
2021. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!