Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csal a párom a távkapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csal a párom a távkapcsolatunkban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

44 éves férfi vagyok, a párom 43 éves nő. 10 éve élünk távkapcsolatban, én külföldön dolgozom és most terveztem újra hazaköltözni, azonban megint kiderült, hogy megcsalt a párom.


A páromat már gyerekkorunk óta szeretem, ő jelenti nekem az életemet. Az útjaink szétváltak (akkoriban csak barátok voltunk), ő házasságot kötött egy másik férfival, majd 9 év házasság után elváltak, aminek a túlélésében rengeteget segítettem neki.


Összejöttünk, s egy év után már haza is akartam költözni. Felmondtam a munkahelyemen, bejelentettem az összes ismerősömnek, hogy hazajövök.


Azonban mikor hazajöttem, kiderült, hogy ő megcsalt. Ekkor azt mondtam, hogy visszamegyek külföldre és döntse el mit szeretne.


Kitartottunk, az életünk tökéletesen rendben látszott, így elkezdtük azt építeni, tervezni. A házának a maradék hitelét kifizettem, új autót vettem neki az előző tönkremenetelekor, a gyerekeinek a legjobb cuccokat vettem meg, tényleg mindenben támogattam.


Megbeszéltük, hogy jövő év végén hazamegyek és elköltözünk egy nyugalmas helyre. A házat már megvettem.


Az intim kapcsolat köztünk elég súlyosan sérült. 3-4 éve össze sem bújtunk. Egyrészt családi tragédiák sorozata miatt nem volt kedvem, másrészt a Covid tett be a hazalátogatásokba, illetve kezdett gyanús lenni, hogy neki van valakije, csak nem mondja el. Így ez kihűlt köztünk.


A szomszédja felhívott és elmondta nekem, hogy hónapok óta látja, hogy éjjelente valami férfi mászkál be a házához, reggelente pedig távozik.


A szokásos beszélgetéseink alkalmával mondtam a páromnak, hogy ha van valami mondja el, mert nagyon rossz kedvű. Viccelődtem neki a nyitott kapcsolattal, próbáltam utalgatni.


Eltelt 1 hónap és továbbra is titkolja.


Megmondtam neki, hogy inkább megyek egyedül a házba amit vettem, mint hogy valami a hátam mögött zajlódjon.


Azóta sem mondott el semmit.


Egyébként 1-2 havonta járok haza.


2023. júl. 22. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Élj egyedül a házban míg más nő nem akad, aki rendes hozzád, ezt a "nőt" dobd ki örökre.
2023. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ti mindketten nagyon nehéz esetnek tűntök, neki csak egy pénzeszsák kellett, teljesen kihasznált, te meg őt, mert 4 éve még csak érzelmi, szexuális igényekre sem vagytok alkalmasak. Itt kérdés nincs, most hogy kipanaszkodtad magad, rakd ki az életedből és keress egy olyan nőt, akivel normális kapcsolatod lehet így 40 felett.

És ajánlom a pszichológust is, mert ez az egész helyzet nem vall egészséges lelkületre. Biztonságosan kötődő emberek, akiknek nincsenek nagy traumáik meg kötődési gondjaik, amiken dolgozni kellene, azok nem hogy nem tartanak fenn ilyen kapcsolatot, bele sem mennek ilyenekbe.


Úgyhogy mindenképp jarj el terapiaba, sajnallak, nagyon sok eved elment feleslegesen

2023. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég súlyos szitu. 3-4 éve nem feküdtetek le? Te külföldön dolgozol? Ez szerintem sima támogató kapcsolat, az ő részéről csak egy bankszámla vagy. Nem éltek együtt és nem vagytok együtt. Vond meg a pénzt és rögtön kiderül mi a helyzet.
2023. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szóval dobd ki, mint a taknyot és szedj össze valakit, aki nem az isis pajtid.



Aki jelenti, jó indokkal ugyan írjon màr ràm...

2023. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan azért nem mond semmit, mert kihasznál téged, te anyagilag támogatod, ez neki kényelmes! Látja, hogy nagyon fontos neked, addig fog lehúzni, amíg hagyod! Eleve minek csináljátok ezt a kapcsolatosdit, ha nem is egy országban éltek, illetve ha nem is szexeltek! Szerintem lehet egy pszichológus jót tenne neked, hogy végre rájöjj, milyen egy egészséges párkapcsolat, és mi nem az!
2023. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
honnan veszed hogy hiteles lenne a szomszed..
2023. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a kapcsolatot. Mitől kapcsolat ez? Miért kielégítő ez a helyzet neked?


Nem látom, hogy ennek lenne értelme. És inkább ne gyere haza, nincs itt semmi... találj magadnak valakit kint, akivel komoly kapcsolatod lehet.

2023. júl. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!