Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a távkapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Már nem érzem annyira jól magam ebben a kapcsolatban mint eddig. Valahogy kezdem unni ezt az egészet hogy soha nem találkozunk. 3,5 hónapja láttuk egymást utoljára holott csak 2 hónap volt tervben. Egyszerre vagyok dühös meg szomorú is. Azt mondta hogy nem tud most haza jönni amit megértek de korábban nem is egyszer lett volna lehetősége hazautazni helyette viszont inkább kinn maradt dolgozni. Ezért nagyon haragszom rá!

2020. ápr. 12. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pff bammeg, gondolkozz már kicsit és ne a sértődöttséged , dühöd vezéreljen...

Gondolom ő sem látta előre hogy ez lesz a helyzet, úgy ahogy senki sem látta ezt!


Szerinted én nem unom hogy végre találtam barátnőt otthon(én is külföldön dolgozom), tök heppi volt minden,erre jön ez a vírus móka... Na és ez még fél évig azt jelenti hogy nem fogunk találkozni szerintem. De az is lehet hogy emiatt vége az egésznek, már vannak erre utaló jelek.


Ti ha már régebben együtt vagytok, simán átvészelhetnétek ezt a dolgot ha nem vered ki a hisztit. Szerinted egy férfinak jó ha nem láthatja a barátnőjét(gondolom te vagy a nő) ?!

Nyugodj le mert most úgy sem tehetsz semmi. Ha ennek vége , és túléljük, akkor pedig lehet gondolokozni azon hogy kiköltözöl hozzá, mert mint mondta a vírus miatt újra lesznek korlátozások.

2020. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezeljed úgy, hogy ez van! Senkinek sem örömóda, de mit tehetünk? Légy erős és bírjad ki. Nem vagy egyedül a problémáddal. Jó tanácsot adott az első válaszoló.
2020. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, ha hazajött volna, te tartod el? Mert vissza nem tudott volna menni dolgozni. Tetszik-nem tetszik, most sajnos ezt valahogy ki kell bírni.
2020. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!