Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólítanak le az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólítanak le az utcán férfiak?

Figyelt kérdés

Külföldi srácok, azzal hogy "Csak azt akartam mondani hogy nagyszerűen nézel ki" vagy valami hasonlóval.


Szerintem egyáltalán nem nézek ki jól. Gyakorlatilag csont és bőr vagyok, sajnos az utóbbi évben fogytam elég sokat, 40 kiló lehetek 160 centihez. Egyáltalán nem vagyok szexi.

Nincs nagy mellem, nem öltözködöm feltűnően.



Szerintetek ezek ilyen utcai trollok és rajtam röhögnek?


2023. júl. 22. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert tetszel nekik. Azért mondják.

Meg mert nem tudják, hogy a magyar nők ezt nem szeretik.

2023. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy tetszettek nekik, ha se nagy mellem, se nőies vonalaim? Gyakorlatilag egy gebe vagyok!
2023. júl. 22. 23:30
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
A vekonyakra buknak. Lehet valami szexualis aberáció ez náluk.
2023. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szólít le/bókol így senki. Pedig örülnék neki.

Szóval örülj neki!

2023. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

Lehet hogy Te nem tartod magad szépnek, de mások szemében még lehetsz az!

“Csont és bőr” - na és? Ha csak a két véglet van, és csak a külső számítana, férfiként például nekem is inkább az ilyen nők jönnek be, mintsem a nagyon kövérek! A kövérek legfeljebb arra jók, hogy kipróbáljam az ágyban, élvezettel végiggyúrni a testét, de komoly kapcsolatra és nyilvánosan mutatkozni vele én is inkább extravékony nőt választanék, azok sokkal jobban bejönnek nekem!

Kicsik a melleid? - nem baj, nálam a mellméret sosem dominált különösebben, a nagyobbak általában szebbek, de azon kívül nekem tökmindegy, lényeg hogy akkor is “van mit fogni”, még ha kicsi is, de legalább van!

Azon kívül külsőre amit először megnézek egy nőn, az arc- és szemvonás, hogy mennyire szép vagy nem az illető, az is fontos tényező a külsőn! Persze ne értsd félre, kérdező, ezeket mind csak példának írtam a saját ízlésem alapján, szóval ne értetlenkedj, igenis hihető, hogy valakinek tényleg bejössz külsőre!

2023. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
hát 40 kiló tényleg nem sok....nekem is tetszett egy vékony lány addig, amíg le nem vetkőzött...
2023. júl. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Tetszel nekik. Dolgozz az önbecsüléseden, mert szörnyen gondolkozol!
2023. júl. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Egeszseges fiatal no vagy. Tetszel nekik. Orulj neki.
2023. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Próbálkoznak szinte mindenkinél, nem kekl túl mély dolgokat belelátni
2023. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Külsőre túlságosan hasonlítasz a prostikra és így összekevernek téged velük.
2023. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!