Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szolitanak le a nem túl...

Miért szolitanak le a nem túl helyes egyedül álló férfiak az utcán?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék hogy ne szolitsanak le ha egyedül vagyok volt olyan eset nem is egyszer hogy követtek hazáig

19 éves vagyok és már nagyon bosszant


2017. szept. 28. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Oltozz ugy hogy tevesszenek ossze egy hivatasossal.
2017. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Mert kanosak.
2017. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Mert hisznek abban, hogy nem minden lány felszínes, és attól függetlenül,hogy egy fiú ,,nem túl helyes" kaphat egy esélyt.

Persze, ha egy don juan lyukvadász szólítana le, a már rögtön nem lenne probléma, az se lenne baj, ha amúgy egy paraszt.

De ha már a felszínességnél tartunk, lehet, hogy azért szólítanak le, mert egy súlycsoportban vagy velük, nem?

2017. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy a két szélsőségek között állok.

Ha egy férfi leszólít és ismerkedni akar, szerintem nem ördögtől való dolog.

Ha megmondod neki, hogy nem akarsz és követ, az viszont nagyon gáz.

Írom ezt férfiként.

2017. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Saját tapasztalat: mert kedvesnek tűnsz és nem félnek tőled, mint úgy általában a nőktől.

Engem is többször szólítottak le a nem túl helyes férfiak, amikor éppen lazán, kislányosan öltöztem és jó kedvemben voltam. Ha ellenkezőleg, akkor a menőbb csávók próbálkoztak be, szóval abszolút a kisugárzásodtól függ.

Persze engem pont egyik csoport sem izgat, ugyanis férjnél vagyok :)

A kötekedőknek meg: igen, vannak helyes és nem helyes férfiak is, ha csak az utóbbiak próbálkoznak az ember lányánál, akkor jogos a kérdés, hogy miért pont ők.

2017. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert vannak az interneten ezek a pua videok vagy mi a tokom es valami mex nevezetu csavo elhiteti a luzerekel hogy a nappali csajozas a legjobb es hogy erdemes leszolitani lanyokat az utcan vagy barhol es azt is tanitsa hogy hogyan csinaljak illetve mit mondjanak a lanynak.
2017. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Bárcsak az ilyeneket ne szólítaná le senki. Akkor meg az lenne a baj.
2017. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
De jó, hogy az ilyen idióta önimádó p**kat már kitudom szürni..nem hogy leszólitani, hanem még ember számba sem szoktam venni az ilyeneket. Még akkor sem, ha esetleg ő akar tőlem valamit.
2017. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Most annak mi a fene köze van a felszínességhez, hogy valaki nem akarja, hogy vadidegenek az utcán zaklassák?


Kérdező, próbálj kísérettel járni, mert úgy tűnik, hogy a Közel-Keleten élünk, ahol a pasik joguknak érzik, hogy kövessék a nőket. Szégyen...

2017. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

,,Most annak mi a fene köze van a felszínességhez, hogy valaki nem akarja, hogy vadidegenek az utcán zaklassák?"


Az, hogy a kérdés nem az volt, hogy mit tegyen, hogy ne zaklassák, hanem konkrétan az, hogy mit tegyen, hogy a csúnya férfiak ne szólítsák le.

Csak ennyi köze van a felszínességhez.

2017. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!