Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 700 km sok egy távkapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

700 km sok egy távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
3 éves a kapcsolat. Még legalább ugyaneddig távkapcsolat lesz

2023. júl. 23. 10:06
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
15%
Nem a tàvolsàg dönti el atartóssàgot.
2023. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nagyon sok különösen az időtartam. DE léteznek párok, akik 2000 km-t 5 évig kibírtak!!!

Rajtatok múlik és persze az érzéseiteken.

2023. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5km is ha ez azt jelenti, hogy nem találkoznak
2023. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3 évet voltál már benne, nálad jobban senki nem tudhatja.

Én azon a 2 hónapon is aggódok, ami fél év múlva lesz. (Nem azon, hogy megcsal vagy ilyesmi, hanem hogy hogy viselem lelkileg a hiányát)


Nekem ez az első kapcsolatom és az elejétől napi találkozások vannak, már együtt is élünk. Nekem egy hét is nehéz külön.

2023. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 év sima kapcsolat, most lesz távkapcsolat, legalább ugyanennyi ideig. Rosszul fogalmaztam :)
2023. júl. 23. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 3 év sok. Illetve nagy kérdés, hogy 'hol tartottatok' előtte.

Nem mindegy hogy együtt éltetek, hogy más városban tanultatok és csak hétvégente találkoztatok stb.


Nekem nagyon jó a kapcsolatom, a párom mellett szeretnék megöregedni. De fél év a max, amit kibírnánk külön. Viszont kompromisszumokra hajlandóak voltunk, hogy ne kelljen sokat messze lennünk.


Ez emberfüggő, vannak, akik kibírják. És nem a távolságon múlik, hanem hogy mennyit tudtok találkozni. A távolság csak az időzóna szempontjából érdekes, de az egy áthidalhatóbb dolog.

2023. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy helyen tanultunk, csak a munka elhív, a páromnak pedig ugyanott van a munkája ahol tanultunk. Egyébként havonta, másfél havonta max 2 havonta tudunk találkozni
2023. júl. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!