Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaralást kifizetni barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralást kifizetni barátnőmnek jó ötlet ?

Figyelt kérdés

Barátnőnek egészben ki szoktátok fizetni a nyaralást ?

30/ F


2023. júl. 23. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha o miattad menne csak oda. Nem ugy ertem, hogy iszonyu aldozat neki, de teljesen mast valasztana pl.
2023. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha meglepetésnek szánod, akkor kifejezetten jól ötlet. Kevesen szeretik azokat a meglepetéseket, amiért fizetniük kell.

Ilyen meglepetés szokott lenni mondjuk egy irreálisan magas villanyszámla. Én nem nagyon szoktam értékelni 🤣

2023. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Fizettesd ki vele a szülinapi ajándékát is ember 😂


Meglepetés,váratlan költségeid lesznek ebben a hónapban szivem😂

2023. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ha meglepetés, akkor jó ötlet.
2023. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14# csak előtte le kell dumálni, ha dolgozik, vegye ki a szabadságot
2023. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
HA ennyire nem bírod eldönteni, akkor ne fizesd ki neki. Sose lesz nyugta tőled majd emiatt.
2023. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Anikor még csak jártunk a férjemmel, azt kértem tőle, hogy csak annyit költsön rám, amennyit akkor se fog bánni, ha esetleg szakítunk. Neked is ezt tudom tanácsolni. Ha neked öröm, hogy a kedveseddel lehetsz egy kellemes helyen, és akármi is lesz a kapcsolat sorsa, neked ez egy szép emlék lesz, akkor egész bátran fizesd ki. Ha kételyeid vannak, akkor inkább ne csináld, találj ki szerényebb meglepetést.
2023. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nőként el sem fogadnám. 7 éve vagyunk együtt a párommal, nyaralást mindig felesben fizettük. Bár meglepetés nyaralás sem volt. Én mondjuk nem örülnék annak, hogy a férfi megszervez mindent, mert "meglepetés" és nekem semmi beleszólásom nincs, sőt még örüljek is neki.
2023. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

"Úgy értem meglepetést szeretnék , "


Az valóban meglepetés lesz, ha közlöd, hogy hétvégén megyünk xy helyre x napra, kérek x ezer Forintot :D

2023. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!