Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet közös edzés ötletét feldobni a barátnőmnél?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt, viszont mindketten elég testesek. Szerintetek jó ötlet lenne egy ilyen javaslat?
2018. máj. 12. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2018. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert rögtön úgy értelmezné, hogy kövérnek tartod, és megsértődne.
2018. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is hajlik rá, akkor mindenképpen jó ötlet. Én nem zárkóznék el, bár nem vagyok testes, de egy-két kiló többlet van rajtam.
2018. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hogyan találod. A tok jó buli lenne mozogni járjunk el x dologra és a drágám mindketten ducik vagyunk szóval járjunk el futni között elég nagy e különbség
2018. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen ,,komoly" páros edzést még átlag emberek között nem láttam:)

Úgy jó muri lehet meg minden, de biztos nem lesz olyan intenzív mintha egy ismerős/t motivál-na/nál.

Kezdetnek jó lehet ha egy löket kell, és vevő rá a másik, ha csak nyűg akkor biztos nem:)

2018. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Edzőteremben láttam ilyen párt, tök aranyosak. :) érdemes egy jó, dinamikus személyi edzőhöz járni, máskülönben egymással lesztek elfoglalva.
2018. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik exemmel voltunk teremben így. Nekem már volt tapasztalatom benne, így tudtam segíteni neki edzéssel/étrenddel. Tetszett neki.

31/f

2018. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jó ötlet, csak megfelelően hozd fel neki a témát, hogy van-e kedve neki is hozzá. Én is láttam kondiban ilyen párokat, aranyosak, hogy együtt edzenek :)
2018. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!