Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerős körötökben van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős körötökben van olyan nő aki bàr Magyarorszàgon született ès ebből kifolyòlag ott van a csalàdja, baràtai mèg is vàgyik külföldre mèg ha nehezebb is eleinte? A többi lent.

Figyelt kérdés

Külföldre vàgyik bàr tudja, hogy nehèz, de ott tud fejlődni igazàn.


Külföldre vàgyik mert ùj embereket, kuktùràt akar megismerni ès vilàgot akar làtni.


Karrier szempontjàbòl vàgyik külföldre mert tudja, hogy kint több mindent elèrhet mint otthon.


Egyszerűen csak ki akar szakadni a Magyar közegből.


Kalandvàgybòl vàgyik külföldre.


Külföldre vàgyik mert tudja, hogy otthon semmi jòra nem szàmìthat, mert a csalàdja nem tud segìteni neki az àtlag keresetèből meg nem tudja megvalòsìtan amit szeretne.



2023. júl. 25. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én megyek ki, bár a párommal együtt.


Majd visszajövök pár év múlva, de itthon egyszerűen nem vállalható az a mesterképzés, ami engem érdekel.


Ha meglesz az a diplomám is hazajövök nagy eséllyel. Homeofficeban kb mindegy honnan dolgozom, de szeretnék az anyanyelvemen beszélni még a páromon kívül máshoz is. Aztán ott van az is, hogy szeretem az adott itthoni várost, vannak barátaim, családom. Szeretném ha a gyerekeim magyarul beszélnének elsősorban stb. Persze nem mindenáron, de egyelőre megvalósíthatónak tűnik. (Páromnak és nekem is nagyon jó lehetőségeink vannak karrier szempontjából)

2023. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk a párommal, de nem tervezünk visszajönni. Összehasonlíthatatlanul más az életszínvonal. Mindketten diplomások vagyunk, a jelenlegi jövedelmünk többszörösét kínálják kint, míg a megélhetés kb. a duplája. Marad megtakarításunk, utazhatunk, szórakozhatunk, van reális esély saját ingatlanra (van itthon is, de nagyságrendekkel jobbat tudunk kint venni a jövedelmünkből).
2023. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 milyen végzettségetek van és melyik országba terveztek menni?


A lakás miatt kérdezem, mert az ahol nekem van tapasztalatom, ott nagyon nehéz a lakáshelyzet még bérlőként is.

2023. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is éltem külföldön 4 évet. Rengeteg olyan nő van az ismeretségi körömben, aki - sokféle okból - vágyik külföldre, köztük nagyon sok fiatal már az egyetemet is kint akarja végezni vagy suli után megy dolgozni. De mi a kérdés? Hogy léteznek-e olyan magyar nők, akik vágynak külföldre?
2023. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es igen.


Hogy ismertek e olyan magyar nőt lànyt aki külföldre vàgyik a fent emlìtett okok miatt. Vagy egyèb okok miatt.


Èn külföldön èlek. De mielőtt kiköltöztem az összes női ismerősöm ès az exem is teljesen idegenkedett a külföldre költözèstől.


Persze itt kint talàlkoztam pàr magyar lànnyal az elejèn akik màr eleve kint èltek.


Azòta lett pàrom, de nem magyar.



Kìvàncsi vagyok, hogy azòta vàltozott-e a helyzet.


Lehet csak az èn ismerős körömben ìrtòztak a nők a külföldre költözèstől.

2023. júl. 26. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Van / volt több is - a "volt" azért múlt idő, mert volt olyan, aki kiment ténylegesen akár pár évre, akár örökre.
2023. aug. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!