Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi élet egyedül vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi élet egyedül vagy magyarországi élet boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Melyiket választanád?

Tegyük fel hogy külföldön vagy, olyan országban ahol kényelmesen élsz viszont egyedül vagy, nem találsz párt.

Magyarországon viszont van egy nő/férfi aki párod lehetne, de nem tudod magaddal kivini. Az ok mindegy, akar vizum hianya, ő nem akar külföldön élni, stb.

Hazamennél egy nő/férfi miatt vagy sem? nem véglegesen, évek múlva szóba jöhetne a külföldi munkavállalás/ élet.


2023. márc. 18. 01:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2023. márc. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem lehet kulfoldon parkapcoslat?
2023. márc. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
kulturalis különbségek, nyelvi akadájok, bármi lehet az ok, ebbe ne menjünk bele.
2023. márc. 18. 01:37
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
A dolgok jelenlegi állása szerint bármilyen felállásban minőségibb életed lesz, mint amire itt orbánisztánban lehetőség lenne. Nem mintha kint kevessbb lenne a hülye, vagy szimpatikusabb lenne a politika, egyszerűen csak teljesen más az élethez való hozzáállás, illetve a munka megbecsülése.
2023. márc. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Melyik orszagban éltél? azért kerdezem hogy mihez hasonlitod Magyarországot.
2023. márc. 18. 01:43
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk Én csak Ausztriába lakom, de nem, nem mennék haza senki miatt.

Nem a 4es vagyok.

N 31

2023. márc. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

"nyelvi akadájok"


Ahogy elnézem, ebből nálad is van rendesen, kérdező.

2023. márc. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%
Engem eléggé kínoz a honvágy. Szóval én az otthonra meg a párkapcsolatra szavaznék.
2023. márc. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagyban helyzettől is függ.
2023. márc. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

Ausztriában élek, kb. 10 éve.


Nem mennék haza, hiába nem könnyű az ismerkedés itt sem.


Az itteni magyarok vagy nagyon egy bandában vannak, vagy pedig "elbújnak" a többi magyar elől.


Ha valakivel idekint egymásra találunk, itt is lehetünk boldogok.

2023. márc. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!