Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírjam azt társkeresőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírjam azt társkeresőre, hogy kevés nő tetszik igazán és nem azoknak szoktam kelleni akik nekem kellenének, de szeretném, hogy ez változzon és szeretnék végre szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Ha őszinte bemutatkozást kéne írnom akkor ez lenne a legőszintébb. Csak lehet, hogy úgy tűnne nekik, hogy nekem semmi se elég és finnyás vagyok és esetleg elrémisztem emiatt a másikat. Én csak szeretnék őszintén ismerkedni és szerelmes lenni, mert ez tiszta boldog kapcsolathoz vezethet, viszont ha túl őszinte vagyok rossz dolgokat feltételezhetnek rólam.
2023. júl. 25. 20:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Azért a külső tulajdonság és a belső tulajdonságok nagyjából összhangban kellene, hogy legyenek... :)


Hány éves vagy mindössze Kérdező? Betöltötted már a 18.-dik életévedet? Esetleg megközelíted ezt az évszámot legalább?

2023. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok.
2023. júl. 25. 21:04
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

33 éves? Mikor szeretnél apuka lenni? Esetleg nem lenne célod semmiképpen a családalapítás?


Esetleg még a szüleiddel élsz? Testvér? Unokatestvérek?


Munkahelyed? Senkit nem találsz, aki a hölgyek táborát erősítené? (Privátban még lennének ötleteim, hogyan és hol ismerkedjél...)


Ui: bár most a nyári szünet miatt zárva lesznek még a könyvtárak is. Július és augusztus nekik a pihenés időszaka. Csökkentett nyitva tartással kereshetsz valamilyen közkönyvtárat.

2023. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Ez egy az egyben vergődés/szenvedés; az a fajta őszinteség ami tök felesleges, semmit sem érsz el vele, és csak elijeszted vele a nők 100%át.

Az emberek nagy része amúgy is ilyen (nem tud csak úgy bárki iránt vonzódni, sokszor nem tetszik azoknak, akik neki tetszenek, és szeretne szerelmet,stb) szóval minek reklámozni?


Csak írj annak aki tetszik, azt' kész.

Legyél humoros, kedvelhető, ilyenek.

2023. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#3 Miért kérdezel ennyit? Családalapítás akkor lesz a célom, hogyha megfogom találni a megfelelő társamat.
2023. júl. 25. 21:31
 6/20 A kérdező kommentje:
#4 De miért ilyen előítéletesek a nők, hogy ezzel el lehet ijeszteni őket? Nem ők beszélnek folyton arról, hogy az őszinteség az egyik legfontosabb? Hogyha szeretik az őszinteséget akkor mitől kell megijedni?
2023. júl. 25. 21:33
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
oké akkor írd ki
2023. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Minek írnád ki? Egyszerűen csak azokkal kommunikálj, akik igazán tetszenek.

Nem is értem...

2023. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség nem ez. Ez csak sirankozas. Amúgy mindenkivel előfordul.
2023. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kedves kérdező de ez önsajnáltatás. Írj arról hogy miket szeretsz csinálni, mi az ami érdekel, mindezt őszintén. Milyen pozitív belső tulajdonságaid vannak. Pl őszinteség, becsületesség, a másik tisztelete stb.
2023. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!