Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a gyökér srácokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a gyökér srácokba leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Általában olyan pasikba esek bele, akikbe nagyon nem kellene. Ezek a tipikus 'mindent leszarok' alakok, akiknek csak a ma számít, sokszor bunkók a nőkkel, viszont tudnak elég macsók lenni, ha odateszik magukat.


Én ellentétben teljesen más vagyok, céltudatos, határozott, egyáltalán nem bunkó, ezért legtöbbször ezek a kapcsolatok nem is működnek. Kezdem már unni, hogy ezért nincs normális párkapcsolatom, mert nem tudok a szívemnek parancsolni és akkor is a fentebb említett jellemzőkkel bíró srácok jönnek be.


Mit tanácsolnátok?


24/N



2022. máj. 21. 23:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Kerüld el az ilyen srácokat. Ha felismered, hogy valaki ilyen akkor ne keresd a társaságát. Illetve próbálj meg más körökbe mozogni vagy máshol ismerkedni, mint ahol eddig tetted.
2022. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Mert a rendes srácok neked unalmasak.
2022. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
40%
A nőknek csak a bunkó csedek kellenek story újra töltve egy incel tollából.
2022. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
65%
Mert te is egy gyökér vagy? Csak nehéz beismerni, zsák a foltját...aztán utána meg mehet a hiszti...
2022. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

#1: általában túl későn jövök rá mindig, hogy milyen az illető :/ mindegy hol ismerkedem, eddig mindenhol ez volt a helyzet


#2: a legtöbb srác valóban unalmas számomra, nehezen tud bárki is lenyűgözni


#4: nem vagyok gyökér... a barátaim és a családom is teljesen ki van már akadva, hogy mindig egy újabb idióta töri össze a szívemet, olyanok, akiknek szerintük esélyt sem kellene, hogy adjak

2022. máj. 21. 23:32
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egy tanácsot lehet adni, amit meg is tudsz fogadni. Próbálkozni kell. Előbb vagy utóbb össze fog jönni, ezt onnan tudom, hogy az a minta amibe beleszeretsz elég általános zsánere a nőknek. Csak nem volt szerencséd és nem találkoztál olyan férfiakkal akik a saját dolgukkal törődnek, vannak céljaik az életben. Ha hiszed, ha nem, a kisugárzás elég hasonló az ilyen macsó emberekkel, mert nem lehet velük játszmázni (a macsók meg jobbak a játszmákban) és ez a nőket eléggé felcsavarja.


27f

2022. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is egy incel írta a kérdést.

Nem sok nő van, akinek valóban a bunkók jönnek be, max. ilyen nagyon durván aluledukált, alja nők.

Akik bunkókba futnak bele, azok sem direkt teszik, hanem az emberismeret hiánya miatt. Velem is megtörtént 18 és 21 éves korom között, iszonyú gáz alakokkal volt dolgom, de az összesnél azt hittem az elején, hogy normális, mert megjátszották magukat. Máig köszönöm nekik a tapasztalatot, mert megtanultam figyelmi a jelekre és így találtam meg a ténylegesen normális páromat.


Szóval a lényeg, hogy szerint full kamu a kérdés.

2022. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Olyan jó, hogy ide kiír az ember egy kérdést és megkérdőjelezik magát a kérdezőt :D gratulálok emberek!


#6: nagyon szeretnék végre egy olyannal találkozni, akinek jó a kisugárzása, elég érdekes számomra és nem is bunkó :D remélem egyszer sikerülni fog

2022. máj. 21. 23:37
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

#8


Egyáltalán nem alaptalanul kérdőjeleznek meg. Nagyon sokan írnak ki ide olyan kérdést "viccből" ami erősíti a nemekre vonatkozó sztereotípiákat és a negatív dolgokat. Ez a kérdés is gyakorlatilag pont egy ilyen. Mivel az egy teljesen élő sztereotípia, hogy a nőknek csak a bunkó macsó férfiak kellenek.



Elvileg többször futottál bele ilyenbe már az életed folyamán így kellene lennie egy felismerhető mintának, hogy mik azok amik intő jelek lehetnek.


Illetve az is meglehet, hogy túl gyorsan bonyolódsz bele érzelmi kapcsolatokba és többet látsz mögé, mint ami valójában.


Talán az is egy hasznos tanács lehet, hogy adsz időt magatoknak, ha valakivel valami alakul és nem sieted el a dolgot.

2022. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%
Nincs mit tenni, hiába panaszkodsz, ha amúgy erre vágysz. Ezt szereted, ezért hajszolod mindig az ilyen pasikat.
2022. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!