Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar? ha egy nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar? ha egy nőre mondják vagy írják cikkben hogy a nők bonyorultak nem tudom erre mit is írjak 25N

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 22:28
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
egyébként meg férfiak is viselkedhetnek furán ha valaki így gondolja nem hiszem hogy való párkapcsolatra
2023. júl. 25. 22:29
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
Hát én inkább azt mondanám, hogy bizonyos "világnézettel" rendelkezők nők, "bonyolultak". Az ilyet általában kerülni kell.
2023. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%

Férfi szemmel bonyolultak!


Utalgatnak, találjam ki hogy mit akarnak.


Megsértődnek a semmin, aztán totózzam ki hogy mi áll a háttérben miközben a kérdésre hogy "mi a baj?" a válasz huszadjára is az hogy "Semmi!"

De közben meg szemmel láthatóan duzzognak..

2023. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Sokat játszmáznak nem mondják ki kerek perec mit akarnak, huzzak a csavokat majd felbe hagyjak... erre a legtobb ferfinak nincs szuksege.
2023. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
és ti férfiak nem vagytok azok😆
2023. júl. 25. 22:37
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
#5 Nem, mi a nőkhöz képest olyan egyszerűek vagyunk mint egy faék! :D
2023. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
például ezért is gondoltam mindig azt hogy egy férfi nem lehet szerelmes ha magát tökéletesnek hiszi mert azt hiszi magáról hogy szent mindegyik férfinak csak az kell ha
2023. júl. 25. 22:42
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem játszmázom, kimondom egyenesen, mire gondolok, és ezzel a legtöbb pasi nem tud mit kezdeni, duzzognak, besértődnek, stb. Pedig nem bántó módon mondom. 😀

Szerencsére találtam olyan férfit, akinek nincs szüksége játszmázásra, értékeli az őszinte, egyenes kommunikációt és ő maga is képes rá.

2023. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
te nő vagy? akkor is mi nők nem tudunk mindig ilyenek maradni pl ha menstruálunk ez nem ezen múlik nekem senki ne mondja ezt ez nem játsszma ilyenek vagyunk de a férfiak is nem értem miért hazudnak a nők is
2023. júl. 25. 22:49
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez a "fura" viselkedés, játszmázás ez általában másik férfiak tanácsára csinálják, mert hogy "ez kell a nőknek". Nem bonyolultak a férfiak, csak mindenki hazudik inkább és megpróbálja eladni magát neked, megmutatni, hogy ő neki nincs rád szüksége, nélküled is boldog tud lenni, jobb mint a többi férfi "versenyző" stb. Szóval minden a szépség, pénz és hazugságon alapul a legtöbbször. Ez marketing.
2023. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!