Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikeres nőt miért nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres nőt miért nem zavar hogy a férfi még nem sikeres?

Figyelt kérdés

Csak majd lesz...valamikor. Láttam a kórházban hogy az egyik fiatal doktornő meg az egyik betegszállító pasi aki levelezőn egyetemre jár, így ránézésre mintha randizgatnának. Együtt ebédelnek meg városban is láttam őket többször kettesben.


Ugye ezt magyarázni nem kell hogy betegszállító meg orvos azért a hierarchia alja meg teteje.



2023. jún. 13. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Betegszállító izmos, és nem rángatják be ügyeletre.
2023. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Sok nő örül ha vki vele szóbaáll meg egyáltalán rendes nem a szexre megy meg stb. Nemhogy még azt is nézze hogy hierarchiaban hol van.


Inkább egy szolidabb izgibb helyes srác lsd kerteszfiu esete mint egy nőzős tróger mérnök.

2023. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
hierarchia a te világodban létezik, az övékében meg nem.
2023. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

a, provokálni akarod itt a népet - ennek esélye 90%

b, egy kretén vagy

2023. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Tisztán ha csak az evolúciós szempontokat nézzük: a megfelelő képességekre vágyik a legtöbb "állat", nem a látszatra. Ha az embert egy komplex érzelmek nélküli biológiai lényként kezeljük, még akkor is az érdekli inkább, hogy mire lehet képes a másik egyed tulajdonságainál fogva, vagyis, hogy megvan-e benne a túléléshez szükséges potenciál.


De mivel az ember nem csak egy biológiai lény, az érzelmei és az értékrendje simán állíthat fel másfajta fontossági sorrendet.


Például hogy a másik jól néz ki, vagy nem olyan kibszott ostoba, mint te.

2023. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert nem felszines, üres, csak a külsőségnek és a hatalmi sorrendnek élő ostoba ember ez az orvos.
2023. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden normális kapcsolatnak örülni kell. Nekem van takarító ismerősöm, akivel nagyon jól megvagyunk, egy csomóan dolgoznak 3 műszakban azok közül, akit ismerek. Szerelnek, építenek, burkolnak. Nekem meg van 4 diplomám meg egy csomó diplomás haverom és havernőm.
2023. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Írod,hogy egyetemre jár a srác tehát még bármi lehet belőle. Megelőlegezett bizalom a dr-nő részéről. Lehet pár év és a férfi neve előtt is ott lesz a dr.
2023. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

A betegszállítók átlagon felül keresnek.

Ha valaki elég intelligens, nem azt nézi hogy ki az orvos hanem hogy kibe szerelmes.

2023. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- Mert normális körökben a szerelemben nincs hierarchia.

- Mert attól, hogy valaki nem 18 évesen ment egyetemre,még nem szükségszerűen hülye.

- Mert a szerelemben vannak ennél jóval fontosabb dolgok is.

- Mert a siker egy szubjektív dolog, és jobb helyeken egyébként sem ez egy szerelem alapja.

2023. jún. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!