Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj lehet ha a bartnom sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet ha a bartnom sok kepet posztol magarol?

Figyelt kérdés
Engem kulonosebben nem zavar ez, csak az egyik baratom mondta mintha kelletne magat. Mi a velemenyetek errol?

2017. aug. 16. 05:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
89%
Attól függ mennyire kihívó képeket rak ki. Mert ha tényleg olyan mintha kelletné magát azzal már baj van szntem.
2017. aug. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Altalaban tukros teljes alakos kepet rak ki, semmi extra nincs mellbedobos se csucsoritos kepe, a napokban rakott ki furdoruhas kepet de nyaralni van szoval szerintem ez ertheto.
2017. aug. 16. 05:54
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem kéne ilyen csaj. Ha nem kellettésből rakja ki, akkor meg önimádó, beképzelt.
2017. aug. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hozza teszem h az a "sok" kep az kb heti 2 max 3 alkaloommal 1-1 kepet kirak. altalaban csak messengeren napi tortenetehez posztol.
2017. aug. 16. 06:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tartom ot bekepzeltnek, es hogyha mondjuk kelletne magat nem hiszem h elkuldene nekem a kepeket h ez es ez a srac mit irt neki stb, meg altalaban finoman az "erdeklodok" tudtara adja h foglalt es nincs kedve ismerkedni stb. :) koszonom az eddigi valaszokat:)
2017. aug. 16. 06:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Kisse onbizalom hianyos. Esetleg meg azt tartom valoszinunek h ezert posztol sok kepet h megdicserjek stb. Ez lehetseges??
2017. aug. 16. 06:46
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Én lány vagyok, és én is nagyon sokszor posztolok képeket. Sajnos önbizalomhiányom van, és egy-egy jól sikerült kép rá tud segíteni arra, hogy szebbnek lássam magam. Párom nem fotózkodós, neki profilképnek is egy közel 3 éves kép van kint. De őt nem zavarja, hogy ilyen vagyok, és ez egyáltalán nem önimádóság/beképzeltség, szóval nem is tudom honnan szedte az előttem lévő.. :D
2017. aug. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én akkor sem értem miért kell kirakosgatni képet magáról, pár hetente-havonta ok, de heti több alkalommal? Kinek szeretne tetszeni? :D Nem uszításból mondom, de szerintem kérdezz rá.
2017. aug. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Narcisztikus hajlam, "úgye, milyen szép/jó csaj vagyok?" megnyilvánulásnak tartom.

Lájk-gyűjtés?

Veszélyes, mert önbecsapás az eredménye.

Nem mindenki azért like-olja a képet, mert tetszik neki barátnőd, hanem csupán azt akarja érzékeltetni: "egy éjszakára megtennéd!".

2017. aug. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Azok raknak ki non stop képeket akiknek nincs életük...Ez baromság...Nem magának teszi ki a képet elhiheted..."huuu lássák ki vagyok" gyökérség sztem
2017. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!