Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bikinis kép túl erős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bikinis kép túl erős?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy férfival chaten, régebben találkoztunk, de mostanában hívott el találkozni (még nem volt meg a tali). Nyaralok éppen barátnőimmel, küldök neki nyaralásról képeket (eddig tájképet csak), strandolós bikinis kép a semmiből erős lenne? Túlzás egész alakos bikinis képet küldeni?

28/n


2023. júl. 27. 17:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*úgy értettem régebben 1-2-szer összefutottunk már, de randira hívott el nemrég
2023. júl. 27. 17:55
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha bikinis képet küldesz, annak az az üzenete, hogy mihamarabb szexet akarsz vele. Ezek után te döntsd el, jó választás lenne-e.

Üdv, egy férfi.

2023. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Biztos küldesz neki? Mert ha esetleg rosszra fordulnának a dolgok közöttetek, akkor simán visszaélhet vele. Ha bikinis kép, ha meztelen.
2023. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2# igen, erre gondoltam én is. Barátoknak, családnak elküldtem, de hát ez más. Akkor nem küldök neki.
2023. júl. 27. 18:03
 5/18 A kérdező kommentje:
3# ugyan, hányan pakolnak fel facebookra, instára sokkal provokatívabb bikinis képeket a nagyérdemű elé? Teljesen megszokottak ma már az ilyen képek, mit él vissza vele? Nem meztelen kép…
2023. júl. 27. 18:05
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

#2-es vagyok


Figyelj, ha te ezt is bevállalod, akkor én nem mondhatom meg neked, hogy mit csinálj. Csak szóltam, hogy ebből akár még az is lehet, hogy visszaél vele. Szokásos közhely, de ami ugye felkerül a netre az ott is marad.

Valaki felteszi, azt utána már hiába törli, mert közben valaki más már le is töltötte, aztán utána tölti fel megint. És így tovább, és így tovább.

2023. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6# jó ezt magyarázd a többi 3 millió embernek is…. Engem nem ez a része érdekel. Az, amit az 1-est írt.
2023. júl. 27. 18:08
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Te tudod.
2023. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Bikiniset nem küldenék. Egy csinos nyàri ruha is épp elég szexi :)
2023. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Nyaralni vagy, így még képeket sem kötelező küldözgetni. Elég akkor mutogatni, amikor személyesen találkoztok. Legalább lesz miről mesélni. És tulajdonképpen mi lenne a célod egy bikinis képpel?
2023. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!