Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon erős fellángolást meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erős fellángolást meg lehet e szüntetni, illetve lecsillapítani úgy, hogy közben normális viszonyában maradjak az illetővel?

Figyelt kérdés

Mindketten házasok vagyunk.

És van ez a férfi kollégám,aki akarva akaratlanul is felkeltette a figyelmemet. És olyan dolgokat mond,ami lehet, hogy részéről csak ártatlan,mert ő elég nyitott személyiség,de bennem ezt idézte elő. És munkánk során találkozunk szinte mindennap, nagyon jó fej kollégaként is. Tuti nem értené miért kerülöm, és számomra is cikin jönne ki .


2023. jún. 23. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd csillapodik magátol.mikor rájössz hogy egyszer nem hívna el randira se
2023. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Munkahelyváltás, más részlegre való kérés, esetleg a "barátságot" lehet minimalizálni/megszüntetni.


Otthon minden rendben van? Ha nincs, akkor inkább a házasságra koncentrálj a kolléga helyett. A férjeddel randizz újra, neki próbálj tetszeni, vele szexelj többet.

Ha nem segít rajtad az se, akkor majd az idő fog, a fellangolas nem tart sokáig, viszont ha ne adj isten rád mászna, vagy te rá szeretnél minden áron jusson eszedbe a felesége [gyereke(i)tek], férjed. Ne légy gerinctelen féreg! 🙏

2023. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Házas férfivel SOHA nem kezdünk, hiàba bizsereg be...

Tabu és kész !


Nem ìtéllek el, a legnagyobb jóindulattal mondom ezt.


Emberek vagyunk,hibázunk, de még csìràjàban jó ezt elfojtani.



Én tuti nem tudnám elfojtani, de nem is való nekem se kapcsolat, se hàzassàg. Viszont más kapcsolatàba se kavarnék be.

2023. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én sem akarok belemaszni semmibe,de na ,az érzelmeket,érzéseket nem uralja az ember,az csak úgy jön.Csak azt , hogy mit hagy belőle láttatni kifelé,ezzel eddig rendben vagyok úgy érzem, tehát ő nem nagyon sejt semmit szerintem.

De amikor olyanokat is mond, hogy szerinte én vagyok a legszebb az irodában, és már napi szinten megkapom, hogy jól nézek ki , csinos vagyok (pedig amúgy inkább csúnya vagyok és a testem se tökéletes) illetve mindig széles mosollyal fogad, ha összefutunk , rohadt nehéz simán a szemébe nézni, nem felvenni ezeket. Holott tudom, hogy minden bizonnyal ő ezt nem is úgy gondolja,csak kedves, ahogy mindenki mással is az.

2023. jún. 23. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek a házas férfiak. 😂
2023. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A ferjeddel foglalkozz, írták már.
2023. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kerülni, csak annyit és úgy foglalkozz vele, mint akármelyik másik kollégáddal, főleg mondjuk egy olyannal, akivel ritkán beszélsz.Nem értem miért lenne ez ciki.
2023. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Ilyeneket jó hallani, azért van ez a fellángolás érzésed, mert még még még mondjon szépeket..

Ez természetes, hogy jól esik. Esetleg viccesen célozhatnál valahogy rá, hogy ne mondogassa már.

Mondják itt, hogy foglalkozz a férjeddel. Na ja. Tudjuk, hogy a férjed nem ez az ember és tudjuk, hogy a férjedet ezer éve ismered/tűröd/szereted.. foglalkozni kell vele nyilván, de az nem helyettesíti emezt.. Engem pl sokat dicsér a férjem, mégis tisztára ki tud billenteni magamból ha egy másik férfitől kapok elismerő szavakat. Ez ilyen, szerintem tök normális.

Volt ilyesmi nekem is, végül az idő megoldotta, lecsillapodott bennem az érzés, meg aztán munkahelyet is váltottam, de nem emiatt.

2023. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Hát akit kibillent más férfi megjelenése, "bókja" az nem szereti a férjét valami nagyon. Lehet, hogy okkal, mert pl. a férj nem törődik vele, nem nézi nőnek, de lehet hogy mindent megad neki és a feleség mégis más férfitól olvadozik.

Az utóbbi esetben ultra gáz, bár különben sem sokkal jobb, mert miért van együtt olyan férfival, akit nem érdekel?!

Döntsd el, hogy helyrehozod-e a házasságot, vagy inkább elvalsz azt majd azután elvezheted a szingli létet, de szinglikkel élvezd, jó?

2023. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!