Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen aranyos szokása van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen aranyos szokása van a pasidnak, ami szerinted az, de neki természetes vagy csak szimplán semmi különös?

Figyelt kérdés
Például valamit, ahogy csinál vagy mond vagy ahogy bánik mondjuk álatokkal vagy veled.

2023. júl. 28. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Cukin bánik a cicakkal, (macskák nevelték fel) oédesen tudja fogni a bögrét, és imadom, hogy amikor kinyitja nekem a kocsi ajtót,/ajtót, stb, mindig azt látom rajta, hogy ezt önszántából teszi. 😊
2023. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
1. Oszt par honapja vagytok csak egy par..
2023. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

😅48 hónapja! (4 éve) és fel éve jegyben járunk.

2023. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok! ^^
2023. júl. 28. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyosan alszik, egészen olyanná válik az arca, mint egy kisbabának, olyan kisimult.
2023. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám bújik sokszor és dorombol, mint a macska. :DDD
2023. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szereti gondozni a virágokat a lakásban, és imádja a madárcsicsergést :D Ezeken meglepődtem, de nagyon aranyos :))
2023. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen kis szokása van, részben ezek miatt is szerettem bele.

~ amikor alszik (főleg amikor hozzámbújik) olyan kisfiús és aranyos arca van

~ amikor olyasmivel foglalkozik, ami igazán érdekli, minden érzelem annyira látványosan kiül az arcára

~ néha teljesen random betesz valami zenét és akkor táncolni hív

~ mindenkinek ad valami személyhez szóló becenevet és cserébe neki is van vagy egy tucat beceneve

~ szereti az öleléseket, a kézfogásokat és a puszikat

~ szereti a virágokat

~ szereti a hajamat piszkálni és befonni (ugyanezt csinálja a sajátjával is, ha nem vagyok ott)

Ez csak pár példa, de mindig szeretem felfedezni ezeket az apróságokat.

2023. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mendy98 ***** válasza:

Ugyan nekem nincs párom, de aki tetszik annál:


-Egyszerűen amikor mosolyog.

- Amikor zavarban van és mindenféle kényszercselekvéseket csinál: piszkálja a sapkáját, tördeli a kezét.

- Mennyire segítőkész.

- Milyen lazán kezeli a Laptopot.

2023. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az exem mindig úgy terelt, ha sétáltunk valamerre, hogy én legyek az úttest/járda kevésbé veszélyes oldalán. Pl. járdán én legyek belül, ő meg a forgalom/parkoló autókhoz, tócsákhoz közelebb.

Vagy ha szembe jött egy nagyobb hangos banda, akkor ő legyen hozzájuk közelebb, hogy nehogy véletlen nekiütközzek egy csapat idegennek, ha mondjuk ők valamiért nem figyelnek.

Nagyon udvariasnak és figyelmesnek találtam, és mikor szóvá tettem, ő csak nézett, hogy ez neki tök alap, és nem is gondolkozik rajta, csak így ösztönösen jön neki, hogy úgy helyezkedjen mindig, hogy nekem a legkényelmesebb és legbiztonságosabb legyen.

2023. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!