Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötven körüli férfi (volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötven körüli férfi (volt katona)vonzódnak egy 30 éves nőhöz ezek alapján?

Figyelt kérdés
Többször tesz kedves gesztusokat az út során,megjegyzéseket!Nem bunko módon nyomul mint az átlag!!Nagyon normális, kedves a személyisége, viszont van párja, ezért is csak haveri szintén kommunikálnak, viccelődött vele .Ha eg,általános nem lennék neki szimpatikus ,nem hozott volna kávét pedig nem kértem, nem hozott volna vizet ,vagy nem kérdezett volna h nem e vagyok éhes.egy közös ut során ismertem meg .n31
2023. júl. 28. 15:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem írni,hogy még akkor még keresett fb-on ,ismerősök vagyunk de azóta (napja)nem is váltottunk ég, szót se .
2023. júl. 28. 15:34
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Az írásodhoz biztosan nem vonzódik, az héccentség.
2023. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves, barátságos, ennyi. Párja van, akit valószínűleg szeret. Ha téged akarna, akkor szakítana drága.
2023. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
A lanyara emlekezteted..
2023. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha azóta nem keresett, akkor nem. Csak kedves volt.
2023. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,hogy tűzoltó,katona,vadakat terelő juhász...

Foglalt és nem lép feléd.

Hidd el,akinek kellesz,az bizony kezdeményezni fog!Még a ,,legbászlibb" pasi is.


(Egyébként én is a helyesírás,kulturáltság,kommunikáció szentháromságot nézem a másik felet tekintve elsők között.Bár nő vagyok.)

2023. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
6. Te nem vagy nő. A csúnya stréber okskodó okos lúzerek meg nem kellenek senkinek.
2023. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ohhh,Kedves Hetes Válaszoló!

Miből vontad le ezeket a messzemenő következtetéseket?Talán ismerjük egymást?🤗

2023. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
8. Remélhetőleg nem.F
2023. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt én is szívből remélem, Kedves Kilences!

Soha nem vitatkoznék buta emberekkel,mert legyőznek a rutinjukkal!... 😉😀

2023. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!