Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után vajon miért ghostol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után vajon miért ghostol?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy csajjal és elég hamar jó beszélgetés alakult ki bármiről, nem csak az unalmas small talk. Egy idő után ő vetette fel h menjünk át instara. Nagyon sokáig bármiről el tudtunk beszélni, értelmes volt, jó értekrendű és nem az a flegma, visszataszító plázacica. Nemrégiben azt írta h lehet kicsit később fog visszaírni, mert nyaralni megy a barátaival. Ez engem nem is zavar, hát nem vagyunk házaspár, tök normálisan közölte. Azóta viszont egy szót se ír, pedig fenn van, nyaralásból is hazajött ez fix, storymat rövid időn belül persze kukkolja, más faszikat van ideje bekövetni, de még arra sincs gerince h láttamozza az üzit. Le akart volna pattintani, de ennyire nem lenne egyenes? Egészen addig a pontig tényleg egy kedves, nyitott, jó humorú, barátságos lány volt, most meg nem tudom mi történt vele, de nekem ez rosszul esik, bevallom. Mintha kifordult volna magából. Szerintetek miért lehet ez? Nem mondtam v írtam neki előtte semmi rosszat, ha erre gondolna vki... ha van meglátásod miért lehet ez, vagy ilyesmi, örömmel fogadok minden segítséget, köszi előre is. :)

2023. júl. 29. 22:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

Süt belőled a rosszindulat és a kétségbeesettség.


Lehet, hogy elfelejtette letörölni magát amúgy, velem is megesett már.


Törődj bele a nem-be!

2023. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Persze, véletlenül sem az a rosszindulatú aki ilyet megcsinál, hanem akivel csinálják, tiszta szitu. :D A "nem"-be beletörődök, a semmi ettől továbbra is semmi marad.
2023. júl. 29. 23:39
 13/26 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem ghosting. Ez egy vadidegen. Amíg minimum 1x nem találkozol vele, addig ez nem ghosting.


Nem tudom, ki hány éves, de én annak idején a gyaloglón marha sokat cseteltem. Ha valaki "nem tetszett", kiikszeltem. Néha írt, hogy "hello, itt vagy még?". Nem válaszoltam, eltűnt. Egyetlen egyszer sem küldtek el az anyámba, amiért nem írtam vissza. Pedig új névvel visszajöhetett volna, megtalálhatott volna, és előadhatta volna a hattyú halálát.


Ma meg... ha pár karaktert nem veszel olyan komolynak, mint minimum egy barátságot, már jönnek ide rinyálni, hogy gerinctelenek az emberek. Eszméletlen időket élünk.

2023. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%
És érdekes, nem a nők rinyálnak emiatt, hanem azok a pasik, akik egója nem bír el egy ilyesfajta visszautasítást sem :") mennyi ilyet ismerek. Szánalom.
2023. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért nem írsz neki? Hahó, mizu, milyen volt a nyaralás, vagy valami.

Oké, bunkó dolog, hogy nem jelentkezik, de ez kétoldalú. Mibe telne ráírni valamit random? Ha arra se válaszol vagy lepattint, még mindig ráérsz megsértődni.

2023. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%

"az a kapcsolat nem lehet vmi komoly"


És? Semmi közöd hozzá.

És nem, nem ismer. Látszólag kedves, normális emberek is átmennek parasztba, ha nemet mondasz némi cseteles után.


Miért nem írsz neki te?

2023. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%

#14 Persze, hogy nem rinyálnak annyit a nők ilyen helyzetben. Átlag nőnek ha nem jön össze egy hapsival a dolog, akkor ott lesz 100 másiktól üzenet. Átlag csávónak jó, ha havi egyszer történik valami érdemleges üzenetváltás. Sokaknak még morzsa sem jut. Megnézném milyen lenne, ha felcserélnék a szerepeket... de gyanítom, hogy nagy sírás-rívás lenne a vége.


Félreértés elkerülése érdekében nem támogatom mások sértegetését. A kérdező pedig bátor amiért segítséget kért. Azt tanácsolom, hogy ne ragadj le egy embernél. Ha érdekled, majd keres. Nála a ladba, de úgy tűnik nem fogja visszapasszolni. Légy nyitott mások megismerésére és ne vedd zokon, ha le se szarnak. Sajnos ez benne van a pakliban.

2023. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: igazad van, de én nem szeretek átmenni parasztba. De hogy ezen ne múljon, holnap (vagyis ma) ráírok majd és kiderül.
2023. júl. 30. 00:37
 19/26 A kérdező kommentje:

17-es: végre egy normális ember, aki belegondol a másik helyzetébe, köszönöm szépen!

Előbbi kommentem a 16-os válaszolónak szólt

2023. júl. 30. 00:38
 20/26 anonim ***** válasza:
59%

"nyaralni megy a barátaival. Ez engem nem is zavar, hát nem vagyunk házaspár"


... és ezt egy olyan csajról írtad, akivel váltottál pár mondatot a neten. Te azt gondolod, neki szüksége volt az engedélyedre, és még te vagy nagylelkű, amiért nem zavar, hogy egy vadidegen lány a barátaival el mer menni nyaralni. Nyilván volt több hasonló megnyilvánulásod is, hát ezért tűnt el szó nélkül.

2023. júl. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!