Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után vajon miért ghostol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után vajon miért ghostol?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy csajjal és elég hamar jó beszélgetés alakult ki bármiről, nem csak az unalmas small talk. Egy idő után ő vetette fel h menjünk át instara. Nagyon sokáig bármiről el tudtunk beszélni, értelmes volt, jó értekrendű és nem az a flegma, visszataszító plázacica. Nemrégiben azt írta h lehet kicsit később fog visszaírni, mert nyaralni megy a barátaival. Ez engem nem is zavar, hát nem vagyunk házaspár, tök normálisan közölte. Azóta viszont egy szót se ír, pedig fenn van, nyaralásból is hazajött ez fix, storymat rövid időn belül persze kukkolja, más faszikat van ideje bekövetni, de még arra sincs gerince h láttamozza az üzit. Le akart volna pattintani, de ennyire nem lenne egyenes? Egészen addig a pontig tényleg egy kedves, nyitott, jó humorú, barátságos lány volt, most meg nem tudom mi történt vele, de nekem ez rosszul esik, bevallom. Mintha kifordult volna magából. Szerintetek miért lehet ez? Nem mondtam v írtam neki előtte semmi rosszat, ha erre gondolna vki... ha van meglátásod miért lehet ez, vagy ilyesmi, örömmel fogadok minden segítséget, köszi előre is. :)

2023. júl. 29. 22:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
15%

Többet láttál bele, vagy többet reméltél, mint ami eddig történt és csalódtál. Lesz ez még így párszor. Biztos meg is húzták a nyaraláson 😅, lépj tovább!

Gerinctelennek tartom én is, ha valakivel jól elbeszélgetünk és lelép, de ez van, nem kell ezen agyalnod.

2023. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%

3-as: Természetesen nem magyarázkodni kell, de annyit megírhatott volna, hogy bocsi, de nem szeretnék tovább beszélgetni.

8-as: Nőként tapasztaltam én is sokszor (mindegy, hogy ismerős, ismeretlen), hogy elutasítás után is 600-szor próbálkoznak még sokan, és volt többször dühös, agresszív reagálás is, de ettől függetlenül nekem nem veszi be a gyomrom, hogy normális elköszönés helyett ignoráljam a másikat.

„de még arra sincs gerince h láttamozza az üzit” „De hogy ezen ne múljon, holnap (vagyis ma) ráírok majd és kiderül.”

Én ezt nem igazán értem. Most akkor írtál neki a nyaralás alatt, amit/amiket nem nézett meg, vagy nem? Mert ha ez van, akkor tök feleslegesen írsz rá újból. Én amúgy megértem, hogy dühös vagy, de abban is van igazság, hogy így, hogy még nem találkoztatok, jóval kisebb súlyú, mintha már több randin túl lettetek volna.

2023. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Talált egy jobb képű kant.
2023. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%

De most akkor csak írtàl neki és nem felel? Mert írtad arra se méltat, hogy làttamozza?

Igen, bunkò dolog de ez van sajnos velem nöként is megtörtént màr, hogy egyik napon még mindem rendben, aztàn mintha elvàgtàk volna soha többé nem írt. Ràkérdeztem mi a baj, megbàntottam vagy valami? Làtta, nem reagàlt.

Màst nem lehet tenni mint elfogadni.

2023. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
24%
Nézd, az a baj, hogy így megy ez a tinderezés. Egyszerre talán 4-5 pasival is beszélt, és lehet hogy talált valaki mást akivel folytatódtak a dolgok. Sajnálom! Próbálj inkább a való életben ismerkedni mert az sokkal jobb ;)
2023. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Lehet bármi ennek az oka. Ismerkedés fázisában csak lépj tovább ezen. Jön majd más.
2023. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!