Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember tetszik egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember tetszik egymásnak, de még nem történt semmi, tiszta vizet önteni a pohárba jó ötlet?

Figyelt kérdés
Igazából élvezem ezt a helyzetet, de nem tudom mit szeretne a másik (én nő vagyok), és arra gondoltam felhozom a témát. Ez gáz szerintetek? Azért is gondolkodom ezen, mert már nagyon felkeltette bennem az érdeklődést, konkrétan vágyat érzek iránta, viszont vannak olyan dolgok, ami miatt lehet, hogy komoly kapcsolatban nem gondolkodnék, például a korkülönbség, és még pár dolog miatt nem illünk teljesen egymáshoz. De valaminek történnie kéne mert így megőrülök már:D legalább egy csóknak. Szerintetek? Elmondjam ezt neki valahogy, vagy hagyjam inkább, ne találkozzak vele többet, vagy ti mit tennétek..?
2023. júl. 30. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok konkrétumot írtál, mióta ismeritek egymást, hol szoktatok találkozni/összefutni.

Nőként is fel lehet hozni amúgy ilyesmit.

2023. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el!
2023. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Ez így kevés. Milyen a viszonyotok? Barát, kollega, évfolyamtárs, szomszéd? Mi az a korkülönbség? Néha még 30+-al is működnek kapcsolatok, bár tényleg ritka. 5-10 év meg semmi.


Én mondjuk sose voltam szívbajos, volt hogy a csókot is kezdeményeztem. Ez nyilván rizikós, de túl sokszor nem utasítottak el :)

N

2023. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Többnyire ez lenne a módi.
2023. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pár hete ismerem, és sok célzást tesz, de nem teljesen konkrétan teszi.. mintha félne vagy nem tudom. Igazából munka miatt szoktunk találkozni, de ha úgy van el tudom kerülni.
2023. júl. 30. 10:18
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát...én pont most próbálok egy olyat feldolgozni, hogy a férfi akivel amúgy tudjuk, hogy tetszünk egymásnak (nem megyek részletekbe, köztünk már történtek dolgok) képtelen arra, hogy annak megfelelően viselkedjen amit mond. Mást mond és mást csinál és nyilvánvalóan saját magának se vall be dolgokat, velem meg hülyén viselkedik/viselkedett. Képtelen egyenesen kommunikálni, pedig én megtettem, nem "praktikáztam" és én vagyok a nő.


Borzasztó jó kémia de nem lesz belőle semmi, mert a másik nem egyenes. Szerintem jobb az egyenesség.

2023. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a dilemmám, hogy tényleg nem tudom mi lenne ebből a dologból, és ha rosszul sül el akkor tényleg jobb lenne megszakítani a munkakapcsolatot is, viszont így sem maradhat, mert már nagyon vibrál a levegő köztünk..
2023. júl. 30. 10:22
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is jobb az egyenesség, bár nem tudom, hogy ő mért nem mond semmit, ezért is nyűglődöm, hogy én felhozzam-e..
2023. júl. 30. 10:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok és nő. Én azért nem fogom felhozni, mert rosszul esne, ha nemet mondana, majd lesz valahogy addig pedig megőrülök.:) meg hát na, örülök, ha ezzel a férfi áll elő.

Meg azért sem kérdeznék rá, mert komoly(kapcsolat) nem lehet, végülis nem oszt, nem szoroz, ha nem lesz belőle több.

2023. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak munkában flörtölget és nem lép semmit, akkor simán lehet, hogy foglalt/nős. Sajnos nagyon sok ilyen ember van, akiknek kell a pozitív visszajelzés, de komolyan vehetetlenek. Én még egy próbát tennék, egy erősebb flörtöt bejátszanék, hogy kb. félreérthetetlen legyen és ha arra sem lép, akkor hagynám.
2023. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!