Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember tetszik egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember tetszik egymásnak, de még nem történt semmi, tiszta vizet önteni a pohárba jó ötlet?

Figyelt kérdés
Igazából élvezem ezt a helyzetet, de nem tudom mit szeretne a másik (én nő vagyok), és arra gondoltam felhozom a témát. Ez gáz szerintetek? Azért is gondolkodom ezen, mert már nagyon felkeltette bennem az érdeklődést, konkrétan vágyat érzek iránta, viszont vannak olyan dolgok, ami miatt lehet, hogy komoly kapcsolatban nem gondolkodnék, például a korkülönbség, és még pár dolog miatt nem illünk teljesen egymáshoz. De valaminek történnie kéne mert így megőrülök már:D legalább egy csóknak. Szerintetek? Elmondjam ezt neki valahogy, vagy hagyjam inkább, ne találkozzak vele többet, vagy ti mit tennétek..?
2023. júl. 30. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az esetben, hogy rövid ismeretség, a 10-essel értek egyet. Ennyire az elején nem állnék elő a farbával, jó eséllyel amúgy is csak hebegne-habogna vmit, még talán azt se tudja, mit akar pontosan. Egy erősebb flörtre viszont vagy reagál normálisan, vagy nem, de akkor lehet hagyni a francba, ha nem veszi a lapot.
2023. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%
Ez csak beetetes, jatszmazik. Ha szetteszed neki, akkor be fogja tenni. Ha erre iranyult a kerdes, mert ez a celod, akkor igen, menj oda, kinald fel magad.
2023. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Valami egyértelmű utalás arra,hogy te vele nagyon szívesen...nem rossz ötlet.

Ezzel tényleg kiugraszthatod a nyulat a bokorból,aztán,ha ő ezt mégsem gondolta komolyan,még mindig védekezhetsz azzal,hogy csak hülyéskedtél.

2023. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Legjobb, ha nem találkozol vele többet.
2023. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem foglalt? Házinyúlra nem annyira jó ötlet lőni azért, mert elég ciki, ha kiadod magad és pofára esel. (Vagy ha összejöttök és utána van dráma.)
2023. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!