Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekelhelyezés! Apukakánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekelhelyezés! Apukakánt szeretném magamh venni a kislányomat, van esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Apukaként írok. Nemrég kiderült, hgy van egy 5 éves kislányom. Az anyja keresett meg, akivel azóta nem beszéltem, nem tudtam a gyerekről. Anno egy rövid kapcsolatunk volt. Azért keresett meg, mert olyan helyzetbe került, hogy nem tudja eltarani a gyereket. Szeretné, ha átmenetelieg én nevelném a kisány, amíg rendezi a helyzetét. Neki van egy másik gyereke is, egy idősebb lány, aki már hosszú ideje a nagyszülei nevelnek( az okot nem tudm), valószínűleg anno hasonló helyzetben" lepasszolta". A volt párja, akinél eddig a kislányommal élek, kirakta őket. Egy konkrét esetről tud0k, hogy megverte a lányom anyját, a kislány karját pedig megszorította.

Szeretném ha hivatalosan is nálam helyeznék el a gyereket. Van munkám, a testvérem családjánál fogunk lakni a kislánnyal.Az anyjának jeleleg nincs munkája és a nagyszüleihez akar költözni vidékre.

Van esélyem, hogy nálam helyezzék el a kislány? Még annyi, hogy büntetett előéletű vagyok, de még bőven a születése előtt szabadultam. Ez nem tudom mennyire számít. Mindenképp szeretném hivatalosan is én nvelni, mert így látom biztosítva, hogy nem lesz a későbbiekben is ide- oda dtbálva.



2023. júl. 30. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Altalaban az anyukanak szoktak itelni a gyereket, ha nincs semmi kirivo dolog amit csinal, azaz nem veszelyezteti a gyermeket.


Alapvetoen azzal, hogy buntetett eloeletu vagy szerintem nincs problema, persze ha azota normalisan elsz es tanultal a tortentekbol. Talan egy ugyvedet kellene felkeresni es megoldast talalni a helyzetre es apasagit csinaltatni.

2023. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Férfi vagy, és a nő nem szó szerint intézetbe valóan elmebeteg? Akkor kb. 0% az esélyed. Jó a rendszer, amiben élünk, mi? Egyenlőség 4ever.
2023. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Minden esélyed megvan. Először ügyvéd, gyámhivatal. A nő m9ndjon le a javadra a felügyeleti jogról.

Végleg. Nehogy meggondolja magát pár év múlva és elvegye tőled mert az nagyon fog fájni.

2023. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtok olvasni? Tisztelet a kivételnek. Itt nem gyerekelhelyezési per folyik, anyuka KÉRTE apukát, hogy nevelje ő a gyermeket átmenetileg.

Kérdező, apasági vizsgálat, gyámhatóság. És remélem, nem életellenes bűncselekményt követtél el...

2023. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%

Mondjon le a gyerekről és a láthatásról is végleg.

Az ilyennek nem való gyerek akinek fontosabb egy fasz.

2023. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz egyszerű menet. Elvileg még közöd sincs a gyerekhez.
2023. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dns tesztet csináltatnék. Abszolút nem biztos, hogy a te gyereked.
2023. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz egyszerű, tényleg előbb apasági, aztán gondolom anyukának hivatalosan le kell mondania a kizarólagos felügyeletről a te javadra.

Illetve azt is nézd hogy egy 5 éves az már korántsem baba, akit csak úgy ide-oda lehet pakolászni. Mielőtt hozzád költözik alaposan meg kell egymást ismernetek, és ki kell alakuljon a kötődés. Gondolom ennek megvan a folyamata, ebben a gyámhatóság, vagy a bíróság tud jobban tájékoztatni.

2023. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ötévesen odaadtak volna egy idegen bácsinak, megállok a növésben.
2023. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó lemondani a gyerekről, ezen már túl vagyunk. Van apasági vizsgálat. Még csak 3szor találkoztam a kislánnyal, apának hív.
2023. júl. 30. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!