Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak általában rosszabbul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában rosszabbul viselik az egyedülléttet?

Figyelt kérdés
A közvélemény szerint a férfiak sokkal hajlamosabbak arra, hogy elzülljenek, ha egyedül élnek. Az a sztereotípia, hogy nem tartják rendben a lakásuk, eljárnak kocsmába, néha prostiznak, stb. Ezzel szemben a nőket sokkal ügyesebbnek gondolják, hogy biztos mindent úgy rendben tartanak, oda tudnak figyelni az a külsejükre, utaznak, kulturális programokra járnak, fürdenek a sok szabadidő nyújtotta lehetőségben és úgy valójában nincs is szükségük férfira. Ti hogy látjátok ezt? Az tény, hogy az oldalon sokkal több férfi panaszkodik társkeresési problémákra, mint nő.

2023. júl. 31. 21:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
94%

Igen.


Mert az intimitást a férfiak többsége kizárólag kapcsolatban éli át. Mikor azt mondják (akárkik), hogy az ember társas lény, az nem azt jelenti, hogy párkapcsolatban kell/akar élni, hanem hogy vannak intim (nem szexuális!) kapcsolatai.


A társadalmunk meg a macsóskodás miatt a magányos férfiaknak elvileg a szex hiányzik, gyakorlatban az intimitás. Az ölelés, az összebújás, hogy valakivel tudjanak "érzelmeskedni". Ezt a nők meg tudják csinálni a szüleikkel, a tesóikkal, barátokkal.


Ez igazából egy elég szomorú dolog.

2023. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nincs kőbe vésve!
2023. aug. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
35%
Igen ez igaz. De ennek az az oka hogy a férfiak könnyebben maradnak egyedül. Hiszen a válásán a gyereket 90%-ban az anyák kapják meg. A nőktől várják inkább az idősebb szülők hogy gondoskodjanak róluk.
2023. aug. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Aztán idővel magamra találtam és átestem a ló túlsó oldalára már. Zsigerből leszrom a témát és poénra veszem az egészet. Nem rossz egyáltalán. :D
2023. aug. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
79%
Változó, az biztos, hogy az én kapcsolatfüggő exemnek az volt a legnagyobb problémája a szakítással, hogy szingli lett és fél, hogy nem talál azonnal valakit. Igen, megkezdte a keresést azonnal. Ott sírt nekem még egy hónapig, hogy neki már nincs sok ideje barátnőt találni (21 évesen), és neki egyetlen életcélja, hogy boldoggá tegyen egy nőt (amit elég szarul csinál :D). És ha még egyszer megtörténik vele ez, hogy kidobják, akkor biztosan öngyilkos lesz. De az, hogy én nem vagyok az élete része, az nem számít, én csak egy eszköz voltam.
2023. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

#22

Ez érdekes, amit írsz és valóban így van, sokan prostihoz is azért járnak, mert azt keresik, hogy valaki meghallgassa őket. Ami még fontos szerintem, hogy az anyához való kötődés is általában nagyon erős a férfiakban és ezért is vágynak arra, hogy legyen egy nő az életükben, aki gondoskodik róluk.

2023. aug. 1. 09:09
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem értek egyet. Nekem nőként ugyanolyan szerepet töltött be anyukám az életemben, mint bármelyik férfinak. Nekem is hiányzik, hogy gondosodjon rólam valaki.


A szülő gyerek kapcsolatra ne vetítsük ki egy hetero kapcsolat szabályait.

2023. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
17%
Sikeresnek egyéb okok miatt nem mondanám magunkat,de több agrár vállalkozó gazdatársam szingli,itt inkább az a gond hogy ez egy életforma és sok nőnek nem trendi a vidéki élet.
2023. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
75%
Trendi bammeg... miért akarna egy egész életében városi életet élő ember lemenni vidékre nézni a falat? Persze, rárakhatod a trendi meg divatos jelzőket, hogy hülyepicsákkal asszociálja mindenki azt, akinek városban van az élete.
2023. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
20%

29! A kérdésre válaszoltam, rend és tisztaság van itthon, kocsmába csak üdìtőért térek be.

Amit a végén ìrtál nem teljesen úgy értettem, trendi alatt arra gondoltam inkább eszik a spanyol érés gyorsìtott zöldséget minthogy 2hetente egy órát kapálja a sajátot, minden essö mentes napon locsolja.

2023. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!