Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány olyan embert ismertek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan embert ismertek, akinek irigylésre méltó a párkapcsolata és hány olyat akinek a párkapcsolata nem jobb, mint az egyedüllét?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem utom az orrom masok dolgaba
2023. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Erre sosem kaphatsz valós választ, mert egy csomóan vetítenek kifelé hogy minden szép és jó, közben belül meg rohad a kapcsolat. És akkor döbben le a környezetük amikor már az veszik észre hogy válnak.

Addig meg eljátszották kifelé a társadalom felé hogy milyen szuper a kapcsolatuk/házasságuk.

Egyébként sem lenne erre szükség hiszen a magánélete mindenkinek a sajátja, senkinek nem lenne hozzá semmi köze, kár kifelé vetíteni "a minden szép és jót".

2023. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

a, Egyet sem, mindenhol van nehézség. Még a minta vagy álompárnak titulált embereknél is.

b, Az egyedülléttel, pont az egyedüllét a baj. Megy az ideig-óráig, de azért...

2023. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Életemben kettő olyan kapcsolatot láttam ami irigylésre méltó, 50 éves vagyok.
2023. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A családban szerencsére több pozitív példa akad.

Ugyanúgy, ahogy akad azért rossz házasság is.


Tudod, hogy mi a vicces? Tulajdonképpen a legtöbb házaspár élete ugyanúgy zajlik. Reggel kelni, gyerekek suliba, dolgozni, utána haza, hétköznapok, este együtt vacsi, tévé, meg időnként szex.

A különbség, hogy egyik pár élvezi az együtt és a gyerekekkel töltött időt, a másik meg nem. Ahogy én látom, mindkét esetben megdolgoztak érte, hogy így legyen.

2023. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Számomra irigylésre méltó? Olyanból egyet, de ahol gyerek van, azt már nem irigylem, szóval...
2023. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ami külsö szemmel irigylésre méltò, olyat többet is,de az, hogy benne élni milyen lehet.... Nos az màr màs tészta.
2023. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akiket ismerek hogy jó a kapcsolatuk az mind pont megalkuvó.

Elnéznek megbocsájtanak, nem baj ha ronda, igaz hogy papucs, de legalább hű, vagy nem is baj hogy nem férfi hanem csak papucs mert legalább az a családnak él, ilyen és hasonló alapokon vannak csak a párjukkal, ami így tenyleg jól működő holtomiglanos is.

Én meg nem bírok lemenni erre a szintre hogy érdekből én olyannal fekudjek le aki nekem ronda, vagy pipogya, vagy selejt de legalább hű meg szorgalmas.

Nekem ez nem megy.

De akiknek megy, azok 10 éve is uanazzal vannak és boldog mosolygós kirándulós képek gyerekek miegyebek

2023. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Folyt Olyat nem ismerek aki(k)nek jobb lenne egyedul mint a párjával.
2023. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2-es: Nem biztos, hogy vetítés. Mi pl. sosem játszottuk meg az exemmel, hogy minden rendben van. Mégis mindenki álompárnak gondolt minket, még szakítás után sem értették mi volt a gond.


Szimplán nem kötöttük más orrára, meg nem mások előtt veszekedtünk.

2023. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!