Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan fiúval vagy lánnyal, aki miattatok szakít a párjával?

Figyelt kérdés
És abban az esetben, ha már úgyis megromlott a kapcsolat kettejük között?

2023. aug. 1. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én igen.
2023. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Tapasztalatból mondom, hogy akivel ez megtörténik, hogy egyből új kapcsolatba tud kezdeni, annak annyira elszáll az agya, hogy azt hiszi, ő mindig így fogja csinálni és ő mennyire tökéletes, hogy mindenki szerelmes belé. Igen, én voltam az, aki szakított más miatt, de valójában csak menekülni akartam a toxikus kapcsolatomból és nem akartam egyedül lenni, beleszerettem másba aki szerencsére szintén szeretett, úgyhogy váltottam, de úgy, hogy előbb beszéltem meg az újjal, hogy mostantól egy pár vagyunk, minthogy a másikkal véglegesítettem volna a szakítást :D Persze előtte vele beszéltem, csak ő még könyörgött, nekem meg nem volt szívem kidobni, de az újjal való összejövés megerősített. Aztán amikor az újjal elkezdődtek a problémák, egyből arra gondoltam, hogy akkor én most keresek valaki mást. Ráírtam több fiú ismerősömre is. Hát egyik sem volt nyitott felém. Aztán végül nem is csaltam meg és nem is jöttem össze mással, ő szakított velem. Az egy nagy pofon volt az élettől, hogy de, igenis leszek szingli életem során és kénytelen vagyok így is boldogulni.


Azóta nem csináltam ilyet és mindig kb 2 évig voltam szingli két kapcsolat között.


Hidd el, ha van lehetősége, meg fog csalni, vagy eljátssza ugyanezt.

2023. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, bár nem vagyok alapvetően híve az egyik kapcsolatból a másikba táncolásnak.. :(
2023. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarok szét szedni senkit.szóval nem ismerkednék olyannal akinek van valakije
2023. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki azt mondja aki félre akar dugni, hogy megromlott a kapcsolat.

Aztán ha becsúszik egy gyerek, az "csak egy egyszeri véletlen alkalom volt, amikor maga alatt volt/részeg volt, stb, de hidd el amúgy úgy élnek mint a lakótársak"

Amennyiben nem már együttélő párról van szó, úgy ez nagyban benne van a pakliban

2023. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Én is többször hagytam már el valakit, akinek ugyanez lett a sorsa. Kellett pár év mire igazán megtudtam magam győzni, hogy ezt nem tehetem, ez nem így működik. De több rendes férfit is hátbaszúrtam ezzel, amit utólag nagyon bánok, de akkor is megtörtént.

Vagyis rizikós olyannal összejönni akinek van valakine, mert te is járhatsz így.

2023. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Én a mostani párom miatt szakítottam az exemmel. Már 7 éve vagyunk együtt. Nem hajtott rám, mivel foglalt voltam és nem volt köztük semmi. Én szakítottam magamtól.
2023. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha miattam szakít, akkor az a kapcsolat már nem működött. Elcsábítani nem akarnám, de elfogadnám, ha a szakítása után közeledne hozzám.
2023. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Elméletileg határozottan nem, de a gyakorlatban meg kb mindig ez volt a forgatókönyv. 😅
2023. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én se gondoltam volna soha, hogy velem ez megtörténhet, de megtörtént. Jól van ez így.
2023. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!