Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyanok a nők, mint Ken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyanok a nők, mint Ken a filmben? N

Figyelt kérdés

Aki latta a Barbit annak gondolom leesett, hogy Ken az a nő, Barbie pedig a pasi a társdalomban. Aki nem látta kb ugy mutatjak be Kent, hogy barmi amit tesz az csak arra szplgal, hogy felhivja magara a no figyelmet, akar kulsejevel akar viselkedesevel, mindenben alatendeli magat. Egyetlen vagya az, hogy egyuttlegyenek a novel. Amikor lazadni kezd azaz onallospdni, baratok, buli, barmi akkoris igazabol csak azert teszi, hogy figyelmet kapjon Barbitol (azaz a ferfitol).

szinte mindenben egyetertek ami a filmben volt lathato, kerlek most ne irjatok azt le minden egyes kommentben, hogy ez hulyeseg en no vagyok es en nem mindent a ferfiert teszek vagy hogy em ferfi vagyok es egyaltan nem ilyenek a nok hiszen meg szuz vagyok stb. Tudjuk hogy vannak kivetelek es alapbol is nehez beismernie egy nonek ezt, de amikor latjuk hogy a nonek az alap, hogy otthon 3 fogast keszitsem vagy o rakja le az asztalra az etelt vagy o takaritson, szolgalja a ferfit, legyen gyonyoru szep pl fitt vagy vekony vagy plasztika vagy oltozet, karrier hatterbeszorul, gyerkneveles, alarendelodes, nonek inkabb baratja sincs mindig minden a ferfirol szol es pont ahogy Ken is sir a vegen hogy “miert nem eleg az hogy o Ken??!” Pont ugy szoktak a nok is kerdezni miert nem eg az amit adnak? Mert lathatoan igen a ferfi annyival fuggetlenebb es erosebb, es neki nem a no az elet, neki nem ekorul forog a gondolata, sot hat nem kell bemutatni azt a nemes gondllatot, hogy unja a kedvenc kajakat es a tobbi. A kerdes az lenne vajon mi nok moert vagyunk meg mindig ilyemek? A tarsadalom kenyszeriti rank vagy ezaz orok es alap termeszetunk? Vagy meg mindig nem nottuk ki az evezredes elnyomast ? En is sokszor erzem magamon ezt a kognitiv disszonanciaf, hogy tanulnek, elnek csinalnam a magam dolgat hogy nem akarok fuggni, de ha kapcsolatba vagyok es szerlmes akkor hirtelen ala akarom magam rendelni es jobb ha nem en hozok dontest, jobb otthon varni a ferfit es kényezteti es kiszolgalni , talan mindenki ezt varja el tolunk? Mert amikor egy no nem rakja a ferfi ele a kajat vagy nem foz neki akkor a otbbi no megszolja a hata mogott hogy milyen lusta es a tobbi..vagy amikor gyereketnevel megszoljak miert nem a gyerek korul forog 0-24 milyen lusta es a tobbi. Nektek mi a velemenyetek?


2023. aug. 1. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%

Tehát hozol egy állítást, véelményt kérsz róla, de kifejted, hogy ellenvélemény ne jöjjön.

Akkor mégis mit is akarsz?

Egyébként elég egysíkú lehet az életed, ha minden csak a másikról szól... Ez konkrétan pszichés zavar, érdemes vele szakemberhez fordulni..

2023. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket azért ki lehet nőni a személyiségfejlődés során, ha valaki tudatosan felül tudja vizsgálni néha az életét. Az okosok szerint a félelem attól, hogy nem vagy szerethető, kisgyerekkorból származik, olyan 2 éves kor előttről. Most ez valakinek ilyen imposztor-szindróma vagy nárcizmus vagy megfelelési kényszer... a lényeg, hogy hiányt szenved figyelemben az illető (és most itt megint az anyákat lehet hibáztatni, bár ők is az anyjukat) és onnantól nem hiszi el senkinek, hogy az tényleg tudja őt szereti és ezért szerepet játszik. Sokan vannak így, szerintem a társadalom nagy része sérült kötődésű, van egy csomó transzgenerációs izé is, amit viszünk, nőként meg aztán pláne... ugye hogy történelmi léptékben nézve nem olyan régen még nem is szavazhattunk, nem tanulhattunk, nem volt tulajdonunk meg adták-vették az "asszonyállatot". Ezeket azért kollektív félelemként még benne vannak a nőkben. Most egy útkeresés van mindkét nemnél, minden társadalom, vallás és egyéb csoportok kikiált valamit követendőnek, de már az egész egy katyvasz, túl sok az inger. Talán egyszer majd átlendülünk a feudalizmusból a vadkapitalizmuson át az elvileg békésebb integrálba... vagy se :) De most azt kellene megtanulni, hogy ne akarjunk kész válaszokat, hanem merjünk kérdezni és saját utat járni, ám mégse más kárára, mert az visszaüt. De nem reménytelen szerintem. Van, aki jó alapokkal indul, másnak kell pár pofáraesés (pl. lassan több a mozaikcsalád, mint a sima), de hát sokfélék vagyunk, sokféle lapokkal. Szóval fog ez alakulni, most kicsit elvesztünk a választékban, de tök jó lenne, ha a nők közötti szolidaritás maradna azért és ez nem megosztana minket, mert ezt adnjuk örökül a lányainknak, sőt a fiainknak is.
2023. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én soha nem éreztem még, hogy ki kellene szolgálnom valakit.
2023. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet rávakarni, hogy mivel nő, akkor csak nyavalyog míg a férfi egyáltalán nem. Ez inkább személyfüggő. Mindkettő nemben előfordul mindkettő (és még több) fajta típus.
2023. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
0%
A véleményem az, hogy első szónak annak kellett volna szerepelnie, hogy "SPOILER"
2023. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
5, semmit nem mondtam el abbol mi fog tortenni a filmben! Annyit mondtam csak, hogy szerintem egy ilyen gondolat huzodik meg az egesz Ken jelensegben. Igy soklal nagyobbat is ut szerintem, hogy nem egy not mutatnak be aki igy visekedok a ferfival, mert akkor rogton atcsapnank valami masba, hogy “ hulye liba” vagy kihashnalja a gazdag pasit meg hasonlokba.
2023. aug. 1. 15:10
 7/63 anonim ***** válasza:
8%

Ez a mai modern filmek egyik alapja. Vannak még kötelező elemek (kvótafekete, kötelező homokos vagy transzi jelenléte, PETA üzenetek stb.), de sok mostani film cseréli fel a szerepeket, mert ez "modern" és "merész újítás" állítólag.


Többek között ezért sem nézem meg a mai filmeket.

2023. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező a filmet le kéne tojni és inkább azon elgondolkodni, hogy amikor szerelmes vagy miért rendeled magadat alá a párodnak!


Én is voltam, de soha nem szolgáltam ki egyik párom se, tudta mind, hogy nem is fogom, mert ember vagyok, nem csicska és egyebek.


Attól nem fog jobban szeretni senki, hogy a kedvében jársz folyamat. Valljuk be az emberek azért küzdenek, aki egyfajta módon elérhetetlennek tűnik. A férfiak szeretik a vadászatot, amikor nem vagy teljesen az övék, az hajtja őket és a normális férfiak szeretik amikor társuk van nem egy tárgy, aminek véleménye sincs. Ráadásul 21. században élünk, végre ki lett harcolva az egyenjogúság, akkor miért akad jó pár nő, aki lealacsonyitja magát? Érthetetlen az egész.


Szép dolog a szerelem, a párkapcsolat, de nem azt jelenti, hogy akkor bármit meg kellene tenni a másiknak.

2023. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

Jaj srácok, tudjátok egyáltalán miről beszéltek?

A Barbie egy termék. A játékautó, játékház, és maga Ken is csak azért jött létre, hogy az univerzum közepe - azaz Barbie - körül keringjen.

A Barbie-verzum Kenje egyszerűen értelmezhetetlen Barbia nélkül, hiszen ő nem eg yönálló valami, hanem ő elsősorban Barbie pasija és csak másodsorban Ken, egy férfi. Nem önálló alkotás.


Ez az alap, ebből indul ki minden, ami Barbie-termék, pl ez a film is. Ennek az univerzumnak a közepe Barbie, ahogy minden naprendszer közepe az adott csillag. Kenről beszélni Barbie nélkül pont annyira értelmes, mint naprendszerről beszélni központi csillag nélkül.

2023. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

Az én nézném vénkisasszony, mindig azt mondja és gondolta élete során, hogy ő a nő akkor nő amikor takarít, mos, főz és ilyenek. Ő ezt mind megteszi, tisztaságmániás egyenesen, de soha az életben nem akart férjhez menni, mert nem tett volna meg semmi olyat szexuális téren amit jó pár férfi elvar.


Egy részből tök hülyeségeket vall, másrészről meg jól.


Egyszer kiakadt én rám, hogy a párom jött munkából és nem szedtem neki ki ételt, hogy milyen asszony vagyok én. Leszartam magasról a véleményét és másét is.


Ki szoktam neki szedni egyszer ketszer DE csak azért, mert ő is nekem amúgy egyáltalán nem tenném meg érte és nem érdekel, hogy mit gondol a társadalom még egy kicsit se.


Addig míg a párodnak van két keze, lába, nem beteg addig nyugodtan moshat, fozhet, takaríthat ő is! Fele-fele arányban kellene, hogy működjön legtöbbször egy kapcsolat. A nő nem szolga se nem ürítőtartály, úgyhogy ideje lenne már, hogy a nők végre tudomásul vennék, hogy egyenrangúak a férfiakkal és nem kéne hagyni, hogy elnyomják őket!

2023. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!