Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyelvtanulós applikációból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelvtanulós applikációból ismerkedni? Mit gondoltok, hogy tudnám kivitelezni?

Figyelt kérdés

Van egy nyelvtanulós applikáció, amiben én megjelöltem hogy tudok angolul (tényleg felsőfokon beszélem) és tanulok X nyelvet.

X nyelv anyanyelvi lakosai akik angolul tanulnak pedig fordítva.

Így egymás hibáit javítjuk ki szóban - írásban.

Üzenetváltásra nincs lehetőség az applikációban, csak "barát jelölésre".


Megadhatsz egy nevet, van aki a saját nevét adja meg (tehát nem nick nevet). Van akire rákerestem FB-on és megtaláltam. Szerintetek érdemes ráírnom, és ha igen, mivel?

Vagy ez már tolakodás? Vagy direkt ezért adja meg az eredeti nevét?


Én lány vagyok.


2023. aug. 2. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Írj rá, nem tolakodás.
2023. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem tetszene.
2023. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Na az ilyenek miatt hagytam egy hasonló appot.

Ez a rakereses elég ijesztő.

2023. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy próba szerencse. Aki egy üzenettől besokall, az eleve ideggyenge. Legrosszabb esetben letilt. Legjobb esetben meg összejöttök.

Nyilván zaklatni valakit nem szép dolog, de egy érdeklődő hangvételű üzenet sehol nem zaklatás. Ha minden ilyesmitől félnénk, sehol nem szabadna ismerkedni, sem utcán, sem munkahelyen, sem iskolában, mert "egyik sem társkeresésre lett kitalálva".

2023. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én abból indultam ki, hogy megadta a teljes nevét, mint nick név.


Ez olyan, mintha kb. egy reddit jellegű fórumon, ahol látom hogy mindenki "Spongebob45" "OrangeDude43" stb. ott megadom a nevem, mint pl. "Kovátsovits Bendegúz Ödön" amiből tuti nincs kettő a FB-on.

Miért, ha nem azért hogy ott megkeressék? Vagy rosszul gondolom?

2023. aug. 24. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy benézte, és azt hitte, hogy oda teljes nevet kell írni, máshova meg majd a nicket.
2023. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!