Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertkedtem egy szíriai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertkedtem egy szíriai fiúval, aki németországban lakik, de az ismerőseim nagyon ellenzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nyelvtanuló applikáción ismerkedtünk meg, és telefonálni is szoktunk, már három hónapja beszélünk, és nagyon normálisnak ismertem meg, de mindenki rosszakat mondd róla, mit tegyek? Tényleg higgyem el, hogy rossz?

#ismerkedés #nyelvtanuló applikáció
2017. nov. 27. 00:23
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
* mond
2017. nov. 27. 00:24
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos hogy rossz, lehet hogy nagyon jó ember. De ez teljesen mindegy. Mégis mit kezdenél egy nagyon messze lakó ki tudja milyen kultúrájú emberrel. Évekig tartana míg megismerkednétek. Ha Budapesten élsz, akkor bőven találsz rengeteg ugyanolyan jó fiút 2 km-es távolságon belül is, akikkel sokkal nagyobb esélyed van jó kapcsolatra.
2017. nov. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát az nem olyan egyszerű, mert visszahúzódó vagyok, és annyira nem is vagyok szép.
2017. nov. 27. 00:30
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
És milyen nyelvet tanulsz tőle, arabot?
2017. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem arabot, hanem németül beszélünk.
2017. nov. 27. 00:47
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
Németországból üzenem: ejtsd!
2017. nov. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Miért rosszabbak?
2017. nov. 27. 01:04
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

Én nem kezdenék arabokkal...

Budapesten élek, és nem egy ismerősöm/munkatársam ment férjhez arab férfihoz, és a látottak alapján 90%-a az állampolgárság miatt nősült, és a házasságkötés után a többségük teljesen megváltozott, nem dolgoznak, és a feleségük csak kínlódik mellettük...


Nem beszélve a menekült áradattal, a többségük próbál kötődést, ragaszkodást kialakítani, hogy biztosítani tudja a jövőjét, ez pedig nem szerelmen alapul, azt elhiheted...


Engem elrettent tőlük a rengeteg terrortámadás is, akkor is, hogy tudom attól, hogy valaki arab, még nem jelenti azt, hogy terrorista...sőt, zömében nem azok, de akkor sem tudnék velük közeli kapcsolatot kialakítani...


Az egyik munkatársam fél éve keres albérletet, de az arab férje miatt valahogy mindig mást választanak a tulajdonosok...


Tudom, hogy ez nem túl szép hozzáállás az emberek részéről, de nem véletlen, hogy a világ nagy részén ez az ellen érzet alakult ki a többségben...

2017. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem véletlenül figyelmeztettek, ezeknél az araboknál egészen más a kultúra, a nő és a gyerek kb. állati szintre van nézve stb.
2017. nov. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
Semmiképp sem járnék közel-keleti vagy afrikai pasikkal. Fanatikus vallásos a többség, és sokkal agresszívabb a vallásuk, mint a miénk, nem toleráns, előbb-utóbb rád is fogja erőszakolni. Miért kell a tűzzel játszani? Meg miért nem egy némettől tanulsz németet, ha már tanulsz? Így csak egymás hibáit tanuljátok el. A fehér pasiknál nincs jobb választás, inkább használd ki, hogy gond nélkül juthat neked.
2017. nov. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!