Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában az történik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában az történik, hogy egy idő után a legbeszélgetősebb pár is elhagyja ezt a szokást?

Figyelt kérdés
Számomra alap, hogy akibe szerelmes vagyok, sokat, nagyon sokat akarok vele beszélgetni, a legfontosabb beszélgetőpartnerem. Nagy csalódás volt, mikor megtudtam, hogy a párom már évek után nem akar velem különösebben beszélgetni, valahogy elfogytak a témák. És hogy az nagyon ritka szerinte, ha két ember egy életen át tud és akar beszélgetni. Ti hogy látjátok ezt, hogy vagytok vele a saját kapcsolatotokban, és mi lehet az ő számára, illetve az én számomra a megoldás?
2023. aug. 3. 20:02
 1/4 Kitana. ***** válasza:
100%

8 éves kapcsolatban a szakítás előtt is rendesen, sokat beszélgettünk. A baráti részével nem volt gond soha. Sok közös témánk volt, meg eleve érdekeltük egymást.

Néha voltak kevésbé beszédes időszakok, de az általában sok meló, fáradtság miatt volt.

2023. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez szemelyisegtipus kérdése. De az tény, hogy egy megrögzött kapcsolatban mindig kevesebb a kommunikáció.
2023. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom szája sokat jár, az enyém ha olyan kedvemben vagyok inkább, akkor nehezen lehet elhallgatni, de vele megértem velem és majdnem bármiről tudunk témázni. Nem minden áldott nap van az, hogy mélyebb a beszélgetés, de elhülyülni, vagy általános dolgokról bármikor.

Ha nem tudnánk, akkor az probléma lenne biztosan.

2023. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Angliából van, amikor kocsival megyünk Magyarországra. Végig beszèlgetjük az utat a férjemmel úgy, hogy mindig van témánk, és nincs üresjárat. Pedig már 24 éve vagyunk együtt.
2023. aug. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!