Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a szexpartneremnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a szexpartneremnek ,hogy ismerkedem valakivel?

Figyelt kérdés

2 és fél éve van egy pasival szexkapcsolatom. Amolyan barátság extrákkal. Egy környéken lakunk így sűrűn előfordul ,hogy össze futunk. Viszont elkezdtem ismerkedni egy pasival akivek már egyszer találkozgattam,de annyiban maradt a dolog. Akkor elmondtam a szexpartneremnek és egy kicsit megsértődött ,hogy nem szóltam neki. De igazából csak havi egyszer találkozunk,hetente egyszer vagy kéthetente egyszer ír hogy hogy vagyok...

Annyira nem szoros ez a "kapcsolat",de elvagyunk. Mégsem érzem jogosnak ,hogy akkor kiakadt főleg ,hogy mindig azt mondja ,hogy őt nem érdekli,hogy én kivel vagyok...

Viszont a másik pasi is a közelben lakik és van hogy elmegyünk sétálni . Nem szeretnék kellemetlenséget a szexpartneremmel ezért gondoltam,hogy jobb lenne ha szólnék neki. Vagy nem kell ilyenkor? Ti mit tennétek?


2023. aug. 4. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem keverednék szexkapcsolatokba, csak párkapcsolatba, így nem lenne ilyen gondom. Annyit tehetsz, hogy eldöntöd, hogy a szexpartner, vagy a potenciális partner kapcsolatra ér többet és csak az egyikkel szórakozol tovább.
2023. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha összejönnék valakivel, aki az ismerkedési fázisban közben "szexkapcsolatozna", akkor azon melegibe szétmennék vele.

Hányok a szexkapcsolatoktól.

2023. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Semmi köze hozzá. Azt csinalsz amit akarsz

Neki meg persze hogy nem tetszik ha nem lesz kibe üriteni. Ne várd hogy majd tapsolni fog hozzá.

2023. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Felesleges. Havi egyszer találkoztok. Nem a pasid.

Szerintem inkább zárd le vele ezt a minimális, semmilyen dolgot és akkor nem lesz gond.

2023. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavaros dolgok csak a bonyodalmakat szülik...
2023. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek? Tanulja meg, hol a helye.
2023. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hányok azoktól akiknek opció a szexkapcsolat nevű förmedvény, és ezt erőltetik manipulatív módon váltogatva a véleményüket.
2023. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!