Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj a savanyú embernek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj a savanyú embernek, ha van olyan aki szexel?

Figyelt kérdés

Már többedik alkalommal látom. Savanyú férfiak szólogatnak be nőknek, akik élvezik a szexet és szeretik a párjukat.


Miért kell az ilyen embereknek a másik kedvet elrontani, mert ő sikertelen? Ha neki meghal a tehene, haljon meg a szomszédé is? Tényleg ennyire savanyúak az emberek?:(



2023. aug. 4. 19:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10. Nem gyűlölök senkit, csak imádok szexelni. Ezt is megszólták.
2023. aug. 4. 20:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Kik?
2023. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, nekik élsz vagy magadnak? Ha nem szeretnéd, akkor frigid, prűd, szűzk*rv@, direkt kelleti magát lennél. Akkor legyél inkább "ribi" aki élvezi a szexet, igyis úgyis rád kenik, hogy az vagy.
2023. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

11: nem is rólad beszéltem, hanem az ezen az oldalon gyűlölködőkről.


Mondom, nem a férfiak gyűlölik a szexelő nőket. Hanem egy rakás savanyú ember gyűlölködik. Ennek egy részhalmaza a szexelő nőket gyűlölő férfiaké.


Amúg meg mi a francért foglalkozol azokkal a savanyú emberekkel, akikenk egyetlen örömük az életben, hogy itt gyűlölködnek.


Ha neked jó a szexuális élted, akkor örülj neki, hidd el, én sem panaszkodom, pedig férfi vagyok, és magasról teszek arra, hogy melyik csaj mit kifogásol pl azon, hogy fiatalabb a nő, akivel lefekszem. Az ő bajuk.

2023. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekik mond az arcukba ne ide sírd tele magad !! Legyen vér a pncidban akkor!
2023. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azon már túl van az istenadta, csak még tart az élmény. Amúgy egy férfival frusztrálták egymást, úgy látszik, nem sikerült megemészteni a sérelmeket.


Azzal meg semmi baj, ha egy középkorú nő végre rendesen, amúgy a vágyai szerint van végre megszeretgetve, de lássuk be, ez egy rakás embernek elég mindennapos élmény, tehát nem kell csodálkozni, ha nem áll össze a tömeg cirkuszi fókacsapatként tapsolni az öntudatra ébredéshez.

Szóval hajrá és egészségedre!

2023. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

15.


Leírtam neki, de túlságosan irigy. :)


16. Én 24 leszek, szerintem nem rám gondolsz.

2023. aug. 4. 21:15
 18/18 anonim ***** válasza:

Én 8 éve nem szexeltem, de nem irigylem mástól, sőt, ürülök mindenkinek, aki boldog.


37/f

2023. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!