Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés
Ha véletlen össze találkozunk,mindig elő vette eddig a telefonját és bele merült,hogy még véletlen se nézzen rám.Viszont eddig mindig csak messziről nézett h nézett de úgy ,hogy ne vegyem észre! Egy 35 éves férfiról beszélünk.n33
2023. aug. 5. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem ismer?
2023. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egymás mellet lakunk ....
2023. aug. 5. 08:31
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem ugy kezel.

En valami tomegkozlekedeses szituban tudnám ezt elkepzelni mikor megállókban ácsorognak

2023. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ezért se értem ezt a viselkedést ! Én már csak azért se fogok neki előre köszönni ezek után,csak nem tudom mire gondoljak !
2023. aug. 5. 08:34
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha senkije vagy akkor érthető a viselkedése.
2023. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem akar tőled semmit. Azért bújik a telefonba, nehogy te akard leszólítani. Gondolom, észrevette, hogy egyfolytában nézed, hogy néz-e.
2023. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem nézem,de nem csukott szemmel megyek az utcán én sem
2023. aug. 5. 08:42
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Vagy túl jó vagy hozzá, vagy nem érdekled
2023. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A, Félénk, tetszel neki, de palástolja;

B, (Ez nem valószínű, de) Valami kiszúrós dolgot tett veled szemben, amit így palástol, pl.: a kutyája lepisilte a virágodat.

2023. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!